داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

شهید حججی مایه عزت آبروی اسلام شد

نمایش خبر : 222 | تاریخ انتشار : 5 مهر 1396
به گزارش فراهان خبر؛ حجت‌الاسلام رضا تاج‌آباد، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی، در مراسم شهدای دانش‌آموزی فراهان و گرامیداشت شهید «حججی» که در مسجد جامع فرمهین برگزار شد با اشاره به اینکه دشمن به دنبال دور کردن جوانان فرهنگ عاشورایی است، گفت: پیام عاشورا باید برای جوانان و نوجوانان تبیین شود.

استاد حوزه با بیان اینکه جوانان ما پای آرمان‌های انقلاب هستند و خواهند ماند، چراکه امام حسین(ع) را الگوی خود قرار داده‌اند، ادامه داد: شهید حججی امام حسین(ع) را الگوی خود قرار داد و در راه امام حسین(ع) نیز به شهادت رسید.

شهید حججی حجت را بر همه تمام کرد 

وی اظهار کرد: شهید حججی حجت را بر همه تمام کرد و  به همه مردم جهان و اسلام نشان داد که درب شهادت باز است و هرکس که بخواهد و لیاقت آن را داشته باشد به این فیض نایل می آید.

تاج آباد گفت: کسی که سال‌ها برای خدا کار کند خداوند او را عزت می‌بخشد و شهادت این‌ چنینی نصیبش می‌شود که مایه عزت و آبروی اسلام می شود.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: ویژگی خاصی در این شهید بزرگوار وجود داشته است که در میان تمام شهیدان برجسته‌ شده است، نحوه اسارت، شهادت، وصیتش به سبب اخلاص و صداقت شاخص است.

وی بیان کرد: شهید حججی با الگوبرداری از رفتار و سیره ائمه اطهار(ع) و امام حسین(ع) به مرحله والای تقوای الهی دست یافت و خون پاک این شهید عزیز، بی‌دینی داعشی‌ها را به عنوان مزدور دشمنان اسلام به تصویر کشید.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: جوانان ما برای اینکه پیرو شهید حججی باشند باید با تقوا، جهاد، اجتهاد و کار و تلاش را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir