داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

برجام غیر قابل مذاکره مجدد است/افزایش ۸۹ درصدی کشفیات مواد مخدر در فراهان

نمایش خبر : 241 | تاریخ انتشار : 15 مهر 1396
به گزارش فراهان خبر؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروی نظامی و انتظامی با حضور مسئولین شهرستانی در فراهان برگزار شد.

حجت‌الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی با ایجاد امنیت به مردم خدمت می کند و خدمتی بالاتر از ایجاد و حفظ امنیت نیست.

وی افزود: عملی شایسته تر از خدمت به مردم نیست و مُهر قبولی اعمال خدمت به خلق است و عبادت محسوب می شود.

فیض کرمیان اظهار کرد: خدمت در نیروی انتظامی عبادتی بزرگ است چون خدمت به امنیت اخلاق، جان و نوامیس و اموال مردم بوده و این حیطه کاری حساسیت کار در آن را دو چندان کرده است.

امام جمعه فرمهین گفت: وضعیت امنیتی ما در سراسر کشور بسیار خوب است البته ما این امنیت را مرهون شهدا، مقام معظم رهبری، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و نیز دیگر عزیزان به ویژه مردم هستیم.

با بیان اینکه برجام غیر قابل مذاکره مجدد است، افزود: ملت ایران این امنیت را با هیچ چیزی معاوضه نمی کنیم و به هیچ وجه نظام جمهوری اسلامی دست دوستی به سوی استکبار جهانی دراز نمی کند.

فیض کرمیان اظهار کرد: ما تا زنده ایم در خط ولایت هستیم و پرچم نظام جمهوری اسلامی ایران را برافراشته نگه می داریم و از کیان انقلاب اسلامی دفاع می‌کنیم.

افزایش ۸۹ درصدی کشفیات مواد مخدر در شهرستان فراهان

در ادامه سرهنگ صفرعلی روشنایی، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: به بهانه هفته نیروی انتظامی با شعار «پلیس برای امنیت و امنیت برای همه» باید بیان کنیم که افتخار پلیس این است که امنیت را به آحاد جامعه هدیه دهد که این مهم نیازمند همدلی و همراهی همه افراد از جمله همکاری مردم با پلیس و دستگاه‌های امنیتی در راستای تحقق امنیت است.

وی افزود: نیروی انتظامی با تمام توان در راستای حفظ و ارتقاء نظم و امنیت و پاسداری از ارزش های انقلاب و نظام، تلاش می کند و در این راه نیز شهدای بسیاری را تقدیم کرده است.

روشنایی اظهارکرد: همکاران ما در عرصه های مختلف تلاش کرده اند تا  از آسیب ها و چالشها و تهدیدها جلوگیری کنند، خدا را شاکریم که پیشرفت های خوبی را هم داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در ادامه به میزان کشفیات موادمخدر در این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: کشف مواد مخدر در فراهان ۸۶ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی افزود: تمام سرقت ها در شهرستان مهار شده و دستگیری قاتلان پرونده قتل در شهرستان در کمتر از ۷ ساعت برگ زرینی بر عملکرد پلیس شهرستان فراهان است.

روشنایی اظهار کرد: تلاش برای برقراری آسایش و امنیت شهروندان اساس کار نیروی انتظامی است و برای تحقق این مهم از تمامی امکانات و ظرفیت‌ها به شکل مطلوب استفاده می شود.

در این مراسم از تعدادی از کارکنان ساعی و پلیس افتخاری تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir