داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

رژه موتور سواران قانونمند در فراهان

نمایش خبر : 342 | تاریخ انتشار : 15 مهر 1396
به گزارش فراهان خبر؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی، رژه موتورسواران قانونمند در فراهان برگزار شد.

سرهنگ صفرعلی روشنایی، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به رعایت قانونمندی در میان موتورسواران گفت: موتورسواران قانونمند افتخاران مجموعه انتظامی هستند و تا زمانی که قانونمندی سرلوحه کار قرار بگیرد ما به تک تک افراد افتخار می کنیم.

وی افزود: به بهانه هفته نیروی انتظامی با شعار «پلیس برای امنیت و امنیت برای همه» باید بیان کنیم که افتخار پلیس این است که امنیت را به آحاد جامعه هدیه دهد که این مهم نیازمند همدلی و همراهی همه افراد از جمله همکاری مردم با پلیس و دستگاه‌های امنیتی در راستای تحقق امنیت است.

روشنایی اظهار کرد: مجموعه انتظامی در تلاش است با تولید امنیت و ارائه خدمت به مردم قدم بردارد و یکی از برنامه‌های اساسی نیروی انتظامی مشارکت دادن مردم در بخش پیگیری است و خوشبختانه تجربه نشان داده که هرجا که مردم وارد شوند شاهد موفقیت هستیم. این امر در نیروی انتظامی هم مشهود است و امیدواریم مردم در این زمینه با ما همکاری لازم را داشته باشند.

فرمانده انتظامی فراهان ادامه داد: با توجه به اینکه سلامت خود و خانواده ما در گرو رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است امیدواریم با همکاری مردم و  پلیس شاهد ارتقا امنیت و کاهش تلفات در سطح کشور باشیم.

وی خاطرنشان کرد: موتور سواری یکی از خطرناک‌ترین سرگرمی‌ها است که موتورسواران با نادیده گرفتن قوانین ترافیکی و نداشتن کلاه ایمنی سلامت خود و همشهریان  را به خطر می‌اندازند.

در این مراسم موتور سوران با حضور در مزار شهدای گمنام شهر فرمهین تجدید پیمانی دوباره با شهدا بستند و مسیر شهر فرمهین تا روستای ایر را رژه موتوری برگزار شد.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir