داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

جمع‌آوری ۴۰۰ میلیون ریال کمک‌های مردمی در مرحله اول جشن عاطفه‌ها

نمایش خبر : 78 | تاریخ انتشار : 20 مهر 1396
حسین احمدلو، رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها به طور همزمان در تمامی مدارس شهرستان با هدف جمع‌آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای دانش‌آموزان نیازمند برگزار شد.

وی افزود: مرحله نخست جشن عاطفه ها در اواخر شهریورماه و با ایجاد پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در میادین و میعادگاهای نمازجمعه فراهان برگزار شد که مردم این شهرستان در مرحله اول جشن عاطفه ها ۴۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند.

وی جشن عاطفه‌ها را نمادی از توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه دانست و گفت: جمع‌آوری کمک‌های مردمی در راستای تأمین نیازهای مددجویان تحت حمایت و با اولویت دانش‌آموزان نیازمند است.

احمدلو اظهار کرد: در بین دانش آموزان شهرستان بیش از ۳ هزار پاکت جمع آوری کمک های نقدی در بین دانش آموزان توزیع شد و کمک های نقدی با نظارت مربیان و مدیران مدرسه بین دانش آموزان نیازمند مدارس توزیع می شود.

رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به خدمات ارایه شده کمیته امداد به دانش آموزان و دانشجویان گفت: تعداد ۲۳۰ دانش آموزان و ۳۰ دانشجو در شهرستان از خدمات تحصیلی کمیته امداد فراهان بهره مند می شوند.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir