داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

پیشرفت ۹۰ درصدی استخر خیرساز فراهان/خیران کمبودهای حوزه ورزش را جبران می‌کنند

نمایش خبر : 1259 | تاریخ انتشار : 12 آذر 1396
به گزارش فراهان خبر؛ پس از گذشت ۷ سال از شهرستان شدن فراهان همچنان ورزشکاران فراهانی با کمبود امکانات ورزشی دست و پنجه نرم می کنند.

یکی از نیازهای شهرستان فراهان که هر روز جوانان این شهرستان را راهی شهرستان های اطراف می کند، نبود استخر ورزشی در فراهان است.

مشتاقان ورزش شنا به شهرستان های مجاور مراجعه می کنند

مشتاقان ورزش شنا اغلب به شهرستان های آشتیان و کمیجان مراجعه می کنند، با وجود سختی های مسیر اما حدود دوسالی است که هیاتی از خواهران شهرستان برای استفاده از استخر به شهرستان آشتیان می روند، این علاقه گویای این است که ایجاد زیرساخت‌های لازم می‌تواند انگیزه آن ها را در سطح قهرمانی در این رشته رقم بزند.

نبود زیرساخت ها و امکانات ورزشی پای خیرین را به حوزه ورزش باز کرد و یک خیر فراهانی سال ۸۹ برای جبران کمبود امکانات ورزشی در شهرستان اقدام به ساخت استخر ورزشی در شهرستان کرد.

این خیر با عرق به زادگاه پدری خود در کنار ساخت این پروژه برای جبران کمبودهای سایر حوزه ها از جمله بیمارستان، پژوهش‌سرای فراهان و سالن چند منظوره پیشتاز بوده است.

هم اکنون هم چشم امید جوانان شهرستان به همت خیر فراهانی دوخته شده تا با افتتاح استخر ورزشی فراهان آرزوی دیگری از مردم این شهرستان محقق شود.

احداث استخر خیرساز فراهان ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

غلامحسینی، رئیس اداره ورزش و جوانان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: کاستی های ورزش فراهان به عنوان بخشی که در سلامت و نشاط عمومی موثر است باید جبران شود.

وی افزود: اصلی‌ترین دغدغه ورزشکاران نبود زیرساخت‌های ورزشی است که این مشکل باید برطرف شود.

غلامحسینی اظهار کرد: اقدامات و حمایت های خوبی از حوزه ورزش شهرستان شده است، امسال اعتبارات یک میلیاردی به حوزه ورزش شهرستان اختصاص یافته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان فراهان گفت: یکدستگاه چمن زن که نیاز زمین چمن شهرستان بود با مساعدت اداره کل و پیگیری نماینده تهیه و خریداری شد و یکی از شرکت های تولیدی شهرستان در راستای حمایت مالی از ورزش شهرستان اعلام آمادگی کرده است.

وی افزود: وی کمبود اعتبار و تجهیزات ورزشی را از جمله مشکلات موجود در این بخش برشمرد و گفت: ساخت سالن چند منظوره غیر توپی و سالن مختص ورزش بانوان از نیازهای مهم این حوزه است.

غلامحسینی تصریح کرد: یکی دیگر از نیازهای شهرستان استخر ورزشی است که توسط خیر فراهانی در حال ساخت است، روند تکمیل این استخر با توجه هزینه های بالای ساخت استخر زمان بر است.

رئیس اداره ورزش و جوانان فراهان گفت: تاکنون روند احداث استخر خیر ساز فراهان بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و با همت خیر به زودی افتتاح می شود.

احداث استخر، از جمله نیازهای ضروری حوزه ورزش در شهرستان فراهان

ذوالفقاری، رئیس شورای شهر فرمهین در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به اینکه استخر خیرساز فراهان از سال ۸۹ کلنگ زنی شده است، گفت:تاسیسات این استخر در استان بی نظیر است و بالغ بر یک میلیارد هزینه برای ساخت این استخر شده که امیدواریم تا پایان امسال این استخر افتتاح شود.

وی اظهار کرد: احداث استخر از نیازهای ضروری حوزه ورزش در شهرستان بود که ساخت آن با توجه به اعتبارات کم اداره ورزش و جوانان مقدور نبود.

رئیس شورای شهر فرمهین بیان کرد: کارهای خیرخواهانه از روی رغبت و برآمده از دل و ایمان و اعتقاد خیرین، قابل تقدیر است، طبیعتا کسانی که در کارهای خیر پیشقدم می شوند، توقع تشکر و تعریف و تمجید ندارند اما ما وظیفه داریم این اقدامات را ارج نهیم.

وی گفت: وجود این خیرین سرمایه بزرگی برای شهرستان محسوب می شوند، خیرین ورزش‌یار چراغ راه توسعه ورزش شهرستان هستند و باید قدردان زحمات این افراد بود.

ذوالفقاری بیان کرد: امیدواریم هرچه سریع‌تر ساخت این پروژه ورزشی تکمیل شود زیرا فراهان از ظرفیت و قابلیت های مطلوبی برخوردار است و امید می رود با کمک خیرین با تلاش و همکاری مسئولان ذی ربط راه رسیدن به قله های موفقیت را برای ورزشکاران شهرستان هموار سازند.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir