داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

تلاش نمایندگان برای نزدیک کردن بودجه به انتظارات مردم/مسئولان پیگیر تحقق مطالبات به‌حق و قانونی مردم باشند

نمایش خبر : 324 | تاریخ انتشار : 14 دی 1396
محمد حسینی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر؛ با اشاره به خروش ملی مردم ایران علیه اغتشاش‌گران گفت: روز گذشته بسیاری از استان‌‌های کشور صحنه خروش ملت انقلابی ایران علیه اهانت اغتشاشگران و دشمنان ایران به مقدسات بود.

هوشیاری ملت ایران دشمنان را ناکام کرد

وی افزود: ملت ایران بار دیگر با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان نشان دادند که پشتیبان ولایت هستند و اجازه دخالت به دشمنان در امور داخلی کشور را نمی دهد.

حسینی اظهار کرد: دشمنی و کینه‌ توزی ابرقدرت‌ ها و تلاش همه‌ جانبه آنها برای تضعیف نظام اسلامی ایران از اول انقلاب تاکنون وجود داشته و مردم با هوشیاری کامل مقابل آن‌ ها ایستاده اند و دشمنان را ناکام کرده اند.

مهره های استکبار از مطالبات به‌ حق مردم سوء استفاده کردند/دولت و مجلس نسبت به رفع دغدغه‌های مردم تلاش کنند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دست های پشت پرده آمریکا و اسرائیل در حمایت از آشوب گران برای همه عیان شد، مهره های استکبار از مطالبات به‌ حق مردم سوء استفاده کردند و قصد اختلال در امنیت عمومی و تشویش اوضاع را داشتند.

وی بیان کرد: مردم به خاطر مشکلات اقتصادی تحت فشار هستند، مطالبات آن‌ ها به‌حق است و دولت، مجلس و قوه قضاییه باید با آگاهی و بینش نسبت به رفع دغدغه های مردم اقدام کنند.

تلاش نمایندگان برای نزدیک کردن بودجه به انتظارات مردم

حسینی ادامه داد: در بررسی لایحه بودجه ۹۷ برای تصویب در مجلس جلوگیری از افزایش قیمت ها و اشتغالزایی بخصوص برای جوانان در اولویت کار نمایندگان قرار دارد و تلاش نمایندگان نزدیک کردن بودجه ۹۷ به انتظارات مردم است.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: نمایندگان مجلس سعی دارند تا با ایجاد اشتغال پایدار، فضای کسب و کار از رکود خارج شود و با ایجاد شرایط سرمایه گذاری در کشور اشتغال و تولید رونق بگیرد.

وی گفت: امروز برخی ناراحتی و اعتراضات به گوش می‌رسد، مسئولان در هر رتبه و جایگاهی باید برای تحقق خواسته‌ های به‌حق و قانونی مردم اقدام کنند و اجازه ندهند که عملکرد آن ها، ناخواسته سبب ایجاد نارضایتی عمومی و فشار اقتصادی بر مردم شود.

گلایه‌های مردم ریشه در مشکلات اقتصادی دارد

حسینی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران کشور به پاس حضور همیشه در صحنه مردم از بحران‌ها و مشکلات متعددی عبور کرده و امروز مسئولان باید قدر مردم را بدانند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: مردم هم باید مطالبات خود را از طرق قانونی پیگیری کنند، در فضای آرام و در سایه امنیت و نظم در چارچوب قانون می توان مشکلات را حل کرد.

حسینی با اشاره به دغدغه رهبری در رفع مشکلات مردم خاطرنشان کرد: اگر رهنمودهای رهبری در اقتصاد مقاومتی عملیاتی شده بود اکنون شاهد رکود، تورم و بیکاری در جامعه نبودیم.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir