داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

دشمن درصدد تحریف دستاوردهای انقلاب است/دهه فجر؛ بهترین فرصت برای بازخوانی آرمان‌های انقلاب اسلامی

نمایش خبر : 202 | تاریخ انتشار : 6 بهمن 1396
به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه فرمهین، دهه فجر را بهترین فرصت برای بازخوانی اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: استقلال در همه عرصه ها و خروج از نفوذ بیگانگان از ارزشمندترین آرمان های انقلابی مردم است که باید در صیانت از آن کوشید.

وی افزود: در ایام دهه فجر در مدارس، دانشگاه ها و تریبون ها پیشرفت های روزافزون کشور پس از انقلاب در عرصه های مختلف برای جوانان بیان شود.

دشمن با بزرگ نمایی مشکلات درصدد ناامید کردن جوانان است

فیض کرمیان اظهار کرد: دشمن با بزرگ نمایی مشکلات کشور به دنبال ناامید کردن جوانان این کشور است. پیروزی انقلاب اسلامی برای نظام دستاوردهای مختلفی داشت که باید به خوبی برای نسل جوان تبیین شود.

نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب، راهبرد دشمن در مواجه با جمهوری اسلامی ایران

امام جمعه فرمهین گفت: قبل از انقلاب اسلامی، کشورهای غربی ثروت و سرمایه های این کشور را به تاراج بردند و کشور ما تحت سلطه بیگانگان بود که مهم ترین دستاورد انقلاب استقلال و عزت برای کشور است.

وی گفت: دشمن با برنامه ریزی می خواهد دستاوردهای انقلاب را تحریف کند و برای رسیدن به اهدافش همه توان خود را به کار گرفته است و باید جوانان ما در برابر هجمه های دشمن هوشیار باشند.

فیض کرمیان تصریح کرد: ملت ایران لایق بهترین ها هستند و مسئولان هم باید رفاه و آسایش مردم را فراهم کرده و  تلاش خود را برای رفع مشکلات موجود به کار گیرند.

امام جمعه فرمهین اظهار کرد: باید با تورم و گرانی در کشور مقابله شود، مسئولان باید مشکلات اقتصادی کشور را بررسی و با اتحاد و انسجام آنها را برطرف کنند.

ایام فاطمیه بهترین فرصت برای شناخت مقام حضرت زهرا(س)

وی با اشاره به شهادت حضرت زهرا(س) بر لزوم تبیین احادیث و فضایل حضرت زهرا(س) برای فرزندان خود تاکید کرد و گفت: با احیای مجالس اهل بیت(ع) خود و فرزندانمان را بیمه کنیم.

فیض کرمیان افزود: معرفت به اهل بیت(ع) نور هدایت است، ایام فاطمیه بهترین فرصت است تا ما مقام حضرت زهرا(س) را بهتر از گذشته شناخته و درک کنیم.

امام جمعه فرمهین اظهار کرد: از شهرستان شدن فراهان زمان کوتاهی می گذرد، همه باید برای توسعه و پیشرفت شهرستان تلاش کنیم، مسئولان شهرستانی از همه ظرفیت ها برای ایجاد توسعه پایدار همت کنند و در مقابل اقدامات ناامید کننده در شهرستان بایستند.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir