داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

برگزاری مراسم کرسی تلاوت قرآن کریم در فراهان+عکس

نمایش خبر : 116 | تاریخ انتشار : 15 بهمن 1396
به گزارش فراهان خبر؛ به مناسبت ایام الله دهه ی مبارکه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران کرسی تلاوت در مساجد شهرستان فراهان برگزار شد.

حجت الاسلام علی شاکری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: یکی از وظایف و برنامه هایی که اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فراهان به مناسبت ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کشور عزیزمان در نظر دارد، گسترش جلسات قرآنی و کرسی تلاوت قرآن کریم در سطح شهرستان است تا از این طریق مردم ضمن انس گرفتن با کلام وحی نسبت به اعجاز این کتاب مقدس و معجزه بزرگ پیامبر آگاه شوند.

وی افزود: در ایام الله دهه فجر کرسی تلاوت در روستاهای شهرستان در حال برگزاری است و همچنین محفل انس با قرآن کریم با حضور گروه قرآنی مصباح الهدی برگزار می شود.

شاکری با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی دهه فجر اظهار کرد: در این جشنواره ۷۰۰ شرکت‌کننده در دو گروه سنی دختران و پسران در مقاطع پیش‌دبستانی، ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در هفدهم بهمن‌ ماه با هم به رقابت می‌ پردازند و از هر مقطع نفرات برتر به‌ عنوان برگزیده انتخاب می‌ شوند.

رئیس سازمان تبلیغات فراهان گفت: ۱۳ روحانی مستقر در شهرستان داریم و ۷ روحانی در دهه مبارک فجر به منظور تببین و ارائه گزارش عملکرد نظام جمهوری اسلامی به نقاط مختلف شهرستان اعزام و طی دهه مبارک فجر برنامه‌ های قرآنی و فرهنگی در این مناطق اجرا می‌ شود.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir