داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

۲۲ بهمن؛ مانور اقتدار نظام و بصیرت مردم /مدیران دوتابعیتی همچنان در کشور مسئولیت دارند

نمایش خبر : 430 | تاریخ انتشار : 20 بهمن 1396

به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به رمز ماندگاری نهضت امام(ره) گفت: امام(ره) برای خدا و در مسیر احیای دین الهی قیام کرد.

خلوص نیت امام(ره) رمز ماندگار قیام ایشان

وی افزود: خلوص نیت امام(ره) بهترین الگو برای مسئولان است، مسئولان هم باید باید به دنبال کسب رضای خدا به خلق خدمت کنند.

فیض کرمیان سیره امام(ره) را تنها راه پیشرفت و ترقی نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: همان گونه که در اوایل انقلاب، همه مسئولان به فکر خدمتگزاری صادقانه بودند، این سیره باید استمرار داشته باشد و خدمت به خلق شعارگونه نباشد بلکه در عمل باید خدمتگزار واقعی باشیم.

با مدیران دوتابعیتی در کشور مقابله شود

امام جمعه فرمهین با اشاره به مدیران دوتابعیتی در کشور بیان کرد: برخی از اختلاس ها توسط این مدیران دوتابیعتی بوده و پس از اختلاس فرار کردند؛ یک روز برخی از مسئولان گفتند مدیر دو تابعیتی که راه فرار برای او باز باشد در کشور وجود ندارد در حالیکه این حرف دروغ، تهمت و کذب است و گفتند اگر مدیر دو تابعیتی پیدا کردید به ما اطلاع دهید.

وی ادامه داد: اما مدتی بعد اعلام می شود که ۱۰۰ مدیر دو تابعیتی در کشور وجود دارد، مدیر دو تابعیتی یعنی هر لحظه برای رفتن آماده است.

فیض کرمیان بیان کرد: مردم انقلاب کردند و برای نظام هزینه کردند، خون و جوان دادند و دلشان برای انقلاب می‌سوزد؛ برخی از مسئولان هم نباید به جای رفع معضل و مقابله با آن از این موضوعات حمایت یا توجیه کنند.

۲۲ بهمن؛ مانور اقتدار نظام و بصیرت مردم

امام جمعه فرمهین ۲۲ بهمن را نماد استقلال‌طلبی، عزت‌خواهی، ایستادگی و قیام ملت ایران دانست و با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی این روز گفت: ملت ایران مردمی منسجم، یکپارچه و دارای وحدت هستند و بزرگ‌ترین سرمایه کشور همین وحدت، انسجام و بصیرت است که در این راهپیمایی‌ها تبلور پیدا می‌کند، در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن‌ماه همه خواهیم آمد و اقتدار ایران را بار دیگر به نمایش می گذاریم.

وی افزود: راهپیمایی پرجوش و خروش ۲۲ بهمن به دشمن نشان خواهد داد که مردم همچنان پای انقلاب ایستاده‌اند و در واقع راهپیمایی ۲۲ بهمن مانور قدرت، مایه رشد، شکوه و بصیرت مردم است.

فیض کرمیان اظهار کرد: حضور همیشگی مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن خنثی کردن دسیسه‌های دشمن و سرمایه‌ای بی‌بدیل برای انقلاب اسلامی است.

دشمن درصدد تضعیف حجاب

امام جمعه فرمهین افزود: دشمنان درصد تضعیف مسئله حجاب در بین مسلمانان هستند،با تحت شعاع قرار دادن حجاب زن مسلمان و ایجاد شبهه در این مسئله قصد ضربه زدن را دارند.

وی افزود: در اسلام به حجاب و پوشش مناسب زنان تاکید شده است. رعایت حجاب در جامعه سب صیانت است.

فیض کرمیان گفت: حجاب فقط مختص زنان نیست و مردان هم باید حدود عفاف را رعایت کنند. هرکس وارد جامعه شد، نباید به دلخواه خود ارزش های اسلامی را برهم زند، جامعه متعلق به همه است و نباید در آن فساد ایجاد کرد.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir