داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

همراهی نسل قدیم و جدید انقلاب در راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن /حضور گسترده مردم جواب اغتشاشات آمریکایی را داد

نمایش خبر : 315 | تاریخ انتشار : 22 بهمن 1396
به گزارش فراهان خبر؛ مردم فراهان صبح امروز و همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اتحاد و ایستادگی خود را برای حفظ اصول و ارزش‌های انقلابی در سی‌و نهمین فجر انقلاب اسلامی به رخ جهانیان کشیدند.

مردم فراهان زودتر از مسئولان به میدان آمدند

هنوز دقایقی تا شروع راهپیمایی سی و نهمین سالگی انقلاب اسلامی باقیمانده بود که مردم زودتر از مسئولان حاضر شدند. راهپیمایان فراهانی از پیر و جوان، دانشجو، دانش آموز، ورزشکار و غیره در گلزار شهدای گمنام فرمهین، محل تعیین شده آغاز راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن تجمع کردند و مسئولان نیز یکی یکی به جمع آنان پیوستند.

در حالی‌که آهنگ «مرگ بر آمریکا» به خوانندگی حامد زمانی در محل پخش تراکت و پوسترهای امام و رهبری در بین مردم، در حال پخش بود، فرزندان نسل سوم و چهارم انقلاب همه پرچم به دست وارد جمعیت می‌شدند.

بازار داغ سلفی گرفتن نوجوانان فراهانی در حاشیه راهپیمایی

بازار گرفتن تصاویر سلفی توسط نوجوانان هم در حاشیه‌ راهپیمایی بسیار داغ بود تا حضور انقلابی‌شان در صفحات مجازی را به تصویر کشیدند.

راهپیمایی با قرائت فاتحه بر سر مزار شهدای گمنام این شهر آغاز شد و شهروندان فراهانی در حالی که تصاویر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را در دست داشتند، در حال حرکت به سمت میدان قائم مقام بودند. پیرمردی کفن‌پوش با مشت‌های گره کرده سوژه خوبی برای عکاسان شده بود.

همه راهپیمایی‌کنندگان اعم از پیر و جوان، شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» را فراموش نکرده و امسال این شعار را با شدت و حرارت بیشتری سر داده و انزجار خود را از خصومت آمریکایی‌ها با انقلاب اسلامی نشان دادند.

مشت های گره کرده سربازان کوچک انقلابی

امروز بسیاری از خانواده‌ها در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، کودکان خردسال و نوجوانان خود را به همراه آورده بودند.

 بسیاری از کودکان و نوجوانان نیز بر روی دوش پدران خود شعار «الله و اکبر» و «ما همه سرباز توایم خامنه‌ای» سر دادند. بعضی دیگر نیز بر روی صورت خود پرچم ایران را نقاشی کرده و برخی هم سربندهای «من انقلابی‌ام» و «من سرباز امام خامنه‌ای هستم» را بسته بودند.

تجدید پیمان نسل قدیم و جدید انقلابی با آرمان‌های امام(ره) و شهدا

در کنار کودکان و نوجوانان، نسل قدیمی انقلاب و جانبازان سال‌های دفاع مقدس نیز حضور پیدا کرده و همه با هم شعار حمایت از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را سرمی‌دادند.

دستجانی از جوانان قدیمی نسل انقلاب گفت: این حضور میلیونی مردم به خاطر انقلاب است و مردم هر لحظه به فکر دفاع از نظام و انقلاب خود هستند. شاهد هستید که هر سال این مراسم باشکوه‌تر از گذشته برگزار می‌شود. در واقع این مردم نشان داده‌اند که با وجود مشکلات در سال‌های اخیر، همچنان پای انقلاب و آرمان‌های آن ایستاده‌اند.

وی افزود: ملت ایران اسلامی بیدار و هوشیار است و در مقابل توطئه دشمنان ایستادگی می‌کند و هیچ‌گاه هم صحنه را ترک نکرده و ادامه‌دهنده راه شهدا و دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلابی هستند.

فراهانی یکی از جوانان نسل چهارم انقلابی گفت: تفکر و عمل انقلابی برای همه ما راهگشا است که برای رسیدن به این مهم باید انقلابی بمانیم. امروز جوانان ما نشان دادند که می‌توانند انقلابی بمانند و کشورشان را حفظ کنند.

وی افزود: من هر سال در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنم و به آمریکا هم می‌گویم که هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛ مردم ایران از ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نمی‌ترسند و جانشان را فدای رهبر خود می‌کنند.

راهپیمایان پرچم‌های سه رنگ کشورمان و همچنین تصاویر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری را در دست داشتند.

جوانان با آتش کشیدن ماکت ترامپ انزجار خود را ابراز کردند

مسیر راهپیمایی به سمت مسجد جامع فراهان ادامه یافت و ورزشکاران جلوی در مصلی نمایش‌های رزمی اجرا کردند. یک روحانی با بسته شکلات که در دست داشت، از این سربازان انقلابی پذیرایی می‌کند. اجرای سرود زیبای انقلابی دانش آموزان سلیم آبادی هم به شور این راهپیمایی افزود.

در انتهای مسیر راهپیمایی تعداد زیادی از جوانان حاضر در این مراسم باشکوه، تصاویر و ماکت‌های ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را به آتش کشیدند.

مردم پاسخ اغتشاشات اخیر دشمن را در راهپیمایی ۲۲ بهمن دادند

حجت‌الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در مراسم سی‌و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سخنرانی خود در مصلی این شهر گفت: جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی حاصل دسترنج زحمات و خون‌های زیادی بوده که حفاظت و حراست از آن یک اصل مهم است.

وی با اشاره به اینکه کمترین کار در قبال این نهضت اسلامی حضور در صحنه‌های مردمی است، اضافه کرد: دشمن هر ۱۰ سالی یک فتنه و اغتشاش در ایران داشته است که امسال نگذاشتند حتی به ۱۰ سال هم برسد.

فیض کرمیان بیان کرد: دشمنان در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی که سن تکامل آن است، برنامه‌ریزی کردند تا انقلاب اسلامی ایران را ضربه‌ فنی کنند، اما این تفکرات خیالی باطل بوده و بدیهی‌ترین کار در حفظ نظام جمهوری اسلامی، حضور در صحنه است.

امام جمعه فرمهین گفت: حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، پاسخ اغتشاشات اخیر آمریکایی را داد و مردم ایران با حضوری میلیونی خود بار دیگر دشمنان را منزوی کردند.

انقلابیون امروز آگاه‌تر و محکم‌تر از انقلابیون روزهای نخست انقلاب هستند

وی ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری انقلابیون امروز آگاه، ایستاده و بصیرتر از انقلابیون روزهای نخست انقلاب هستند، زیرا در این ۴۰ سال مردم دشمنی آمریکا و  استکبار جهانی با ملت ایران را به خوبی شناختند.

سه قوه در مبارزه با فساد و ظلم وظیفه دارند

فیض کرمیان با بیان اینکه یکی از راه‌های تحقق عدالت اجتماعی به فرموده مقام معظم رهبری مبارزه با ظلم و فساد است، بیان کرد: این مبارزه سبب می‌شود تا سوءاستفاده‌های مالی از جمله اختلاس‌ها از بین برود و سه قوه وظیفه دارند تا این فساد و ظلم اجتماعی را ریشه‌کن کنند.

امام جمعه فرمهین خاطرنشان کرد: مردم ایران همیشه در صحنه و پای نظام هستند. پس مسئولان هم باید حرف‌های مردم را بشنوند و با مدیریت جهادی این مشکلات به وجود آمده را حل کنند.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir