داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اخطار پلمپ برای ۷ واحد صنفی متخلف در فراهان/مردم تخلفات را گزارش دهند

نمایش خبر : 714 | تاریخ انتشار : 8 اسفند 1396

ابوالفضل محمودی جاه، رئیس اتاق اصناف فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر؛ با اشاره به عدم برگزاری نمایشگاه بهاره در فراهان گفت: به دلیل رکود حاکم بر بازار، اصناف شهرستان خواستار عدم برگزاری نمایشگاه، در فروش بهاره شدند و در جلسات شهرستانی هم مقرر شد که نمایشگاه بهاره برگزار نشود.

وی با اشاره به تشدید نظارت بر بازار شب عید افزود: برای نظارت‌های بازار شب عید، تیم مشترک از صنعت و معدن و اتاق اصناف شهرستان و شبکه بهداشت، بازرسی را از ۱۰ اسفند آغاز و تا ۲۰ فروردین‌ماه ادامه خواهند داد.

محمودی جاه با تاکید بر فعالیت پایان سال اصناف گفت: در طرح نظارتی بر عملکرد و خدمات قالیشویی‌ها، خشک‌شویی‌ها، فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی و پوشاک، مراکز توزیع میوه شب عید، عملکرد هتل‌ها و رستوران‌های درون شهری و بین راهی و مهمان پذیرها نظارت می‌شود.

رئیس اتاق اصناف فراهان اظهار کرد: کشیک نوروزی صنوف خدماتی از جمله تعمیرات خودرو، مکانیکی، برق‌کاری، تعویض روغنی، پنچرگیری، باطری‌سازی، جلوبندی، صاف‌کاری و نانوایی‌ها را برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وی بیان کرد: طرح نظارت بر عرضه محصولات شب عید در جمعه بازار فرمهین هم انجام می‌شود و تخلفات بهداشتی در عرضه محصولات در صورت مشاهده به شبکه بهداشت شهرستان اعلام خواهد شد.

محمودی جاه با اشاره به اینکه طرح نظارت بر بازار شب عید تشدید می‌شود، گفت: از ابتدای سال تاکنون ۳ مورد از واحدهای صنفی به دلیل تخلف پلمپ شده و بالاترین آمار در اخطار پلمپ واحدها، مربوط به عدم مجوز فعالیت واحدها بوده است.

 ۱۵۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی فراهان

رئیس اتاق اصناف فراهان خاطرنشان کرد: از اول اسفندماه در بازرسی‌ از واحدهای صنفی ۷ مورد اخطار پلمپ داده شده است و مورد اخطار گرفته تا ده روز فرصت دارد تا نسبت به رفع موارد اقدام کند. از اولین ماه امسال ۱۵۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی انجام شده است.

وی خواستار همکاری مردم برای گزارش تخلفات شد و از شهروندان خواست هرگونه تخلف اقتصادی در شب عید را با تلفن ۱۲۴ در میان بگذارند.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir