داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

تجلی عشق به احسان و اکرام در مدارس فراهان/زنگ نیکوکاری نواخته شد+تصاویر

نمایش خبر : 229 | تاریخ انتشار : 16 اسفند 1396
به گزارش فراهان خبر، حجت‌الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در مراسم جشن نیکوکاری که در مدرسه ابتدایی «شهدای کربلای» فراهان گفت: مشارکت در این جشن، تمرین درس ایثار، انفاق، کمک به هم‌نوع و انسان دوستی است که در آموزه‌های اسلامی به آن تاکید فراوان شده است.

وی افزود: نیکوکاری یک کار مستمر و جشن نیکوکاری نمادی برای دیده شدن این امر خیر است. در آستانه نوروز دست به دست هم دهیم تا با کمک به هم نوع خود، گل لبخند را بر لبان همنوعان نیازمند بنشانیم.

فیض کرمیان اظهار کرد: جشن نیکوکاری یادآور این نکته مهم است که در کنار ما افراد نیازمند بسیاری وجود دارند و ما باید به یاری آنها بشتابیم.

امام جمعه فرمهین گفت: جشن نیکوکاری جلوه‌ای درخشان از مشارکت، احسان و نیکوکاری در مدارس است، تا شما دانش آموزان همکلاسی‌های نیازمند خود را در شادی نوروز سهیم کنید.

رئیس کمیته امداد فراهان در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: امسال جشن نیکوکاری از ۱۸ تا ۲۰ اسفند ماه به منظور جذب کمک‌ها و هدایای مردم به خانواده‌های محروم و نیازمند با هدف گسترش و تقویت هرچه بیشتر فرهنگ احسان و انفاق، کمک به هم‌نوع، انسجام اجتماعی و تامین مایحتاج شب عید نیازمندان برگزار می‌شود.

وی افزود: این شهرستان سه پایگاه ثابت دارد و تاکنون ۱۰۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده است که امیدواریم با کمک و همکاری اقشار مختلف مردم فعالیت مفیدی در راستای کمک به نیازمندان صورت بگیرد.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir