داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

غرس ۱۰ هزار اصله نهال در فراهان/احداث سایت گیاه‌شناسی در این شهرستان

نمایش خبر : 215 | تاریخ انتشار : 16 اسفند 1396
به گزارش فراهان خبر، همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، تعدادی نهال توسط مسئولان شهرستان فراهان در مجتمع پارک کوثر فرمهین غرس شد.

مجدآبادی، مدیر منابع طبیعی فراهان در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر، با اشاره به برنامه این هفته گفت: در هفته منابع طبیعی در فراهان، ۱۰ هزار اصله نهال غرس می‌شود؛ که این نهال‌ها شامل زبان گنجشک، کاتالپا، سرو خمره‌ای و ارغوان است.

وی افزود: غرس نهال از سوی مسئولان شهرستان در امامزادگان تبرته و مجدآباد صورت می‌گیرد. برگزاری شورای حفاظت از حقوق بیت‌المال شهرستان، تقدیر از فعالان منابع طبیعی، توزیع نهال و بروشور در نماز جمعه شهرستان، برگزاری کلاس‌های آموزشی و ترویجی در سطح روستاها بخشی از برنامه‌های این هفته است.

شهردار فرمهین:

 احداث سایت گیاه شناسی در فراهان در هفته منابع طبیعی

رضا سربندی، شهردار فرمهین با اشاره به اقدامات شهرداری در هفته منابع طبیعی گفت: شهرداری فرمهین در هفته منابع طبیعی ۴ هزار اصله نهال در سطح شهر غرس می‌کند.

وی افزود: زمینی به مساحت یک هکتار برای ایجاد سایت آموزشی گیاه‌شناسی در مجتمع پارک کوثر فرمهین در نظر گرفته شده است که در این سایت و در این هفته انواع درختان مثمر کاشته می‌شود.

سربندی خاطرنشان کرد: این سایت آموزشی به منظور آموزش و فرهنگ‌سازی در زمینه نقش گیاهان در محیط زیست، آشنایی دانشجویان و شهروندان با انواع گونه‌های گیاهی، انجام برنامه‌های مطالعاتی و پژوهشی، ترویج استفاده شهروندان از گل و گیاه و غیره می‌شود.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir