داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

۱۵ مددجوی بهزیستی راهی مشهدالرضا می‌شوند/ توزیع۱۵۰سبد حمایتی میان مددجویان

نمایش خبر : 626 | تاریخ انتشار : 19 اسفند 1396

زهرا محمدی، رئیس بهزیستی فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: در آستانه سال نو مردم و مسئولان باید بیشتر به فکر نیازمندان و محرومان باشند.

وی با بیان اینکه خیران و مردم نوع‌دوست فراهانی در انجام کار خیر همیشه پیشتاز هستند، افزود: حدود ۱۵۰ سبد کالا به ارزش ۲۳۰ میلیون ریال به همت خیران فراهانی از سوی بهزیستی شهرستان در مناطق آسیب‌پذیر بین مددجویان و نیازمندان توزیع شده است.

محمدی با اشاره به اینکه جامعه هدف توزیع سبد کالا، خانواده معلولان و نیازمندان تحت پوشش بودند، تصریح کرد: هر ساله در آستانه نوروز سبد کالا شامل موادغذایی توسط مددکاران اداره بهزیستی شهرستان به درب منازل خانواده‌های نیازمند منتقل و به آنها تحویل داده شده است.

مددجویان بهزیستی فراهان به مشهد اعزام می شوند

رئیس بهزیستی فراهان با اشاره به اعزام مددجویان بهزیستی به مشهد مقدس گفت: در روز ۲۲ اسفند ماه امسال تعداد ۱۵ نفر از مددجویان بهزیستی فراهان با کمک خیران به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی افزود: مددجویان تحت حمایت این نهاد در این سفر ۵ روزه علاوه بر زیارت حرم امام مهربانی ها از غذای حضرتی نیز بهره مند می شوند.

محمدی  با اشاره به اقدامات اشتغالزایی بهزیستی خاطر نشان کرد: امسال از محل اعتبارات ابلاغی بهزیستی بیش از ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان بهزیستی شهرستان فراهان اختصاص یافته است.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir