داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

«غلامرضا حافظ کمال» به عنوان رئیس کمیته امداد فراهان منصوب شد + عکس

نمایش خبر : 746 | تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396
به گزارش فراهان خبر، قنبر موسی نژاد، مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در مراسم تودیع و معارفه رئس کمیته امداد فراهان گفت: حفظ عزت و کرامت خانوارهای تحت حمایت از مهم‌ترین وظایف امدادگران کمیته امداد است، رسیدگی به امور خانوارهای نیازمند، تقویت ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی در بنیان خانواده و ایجاد بسترهای توانمندسازی از اولویت‌های کاری در کمیته امداد است.
وی با اشاره به بر بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های افزود: کمیته امداد یک درمانگاه اجتماعی است و رمز موفقیت در خدمت‌رسانی به محرومان استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تلاش در جهت توسعه مشارکت‌های مردمی است.
پرداخت چهار میلیارد و ۶۲۸ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان فراهان
موسی نژاد بزرگ‌ترین سرمایه کمیته امداد را اعتماد مردمی دانست و مطرح کرد: کمیته امداد امین مردم است و پست اداری در این نهاد مردمی امانتی برای خدمت مناسب‌تر به اقشار کم‌بضاعت و آسیب‌پذیر است.
 
وی ادامه داد: امسال چهار میلیارد و ۶۲۸ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان شهرستان فراهان پرداخت و با ارائه این تسهیلات برای ۲۵۶ نفر از مددجویان شغل ایجاد شده است.
موسی نژاد اظهار کرد: ۸۰ درصد تسهیلات ارائه‌شده در عرصه دامداری بوده است و با خودکفایی این افراد از چرخه حمایتی خارج‌شده‌اند.
امام جمعه فرمهین؛
حجت‌الاسلام فیض کرمیان، امام‌جمعه شهرستان فراهان در این ادامه جلسه با بیان این که کمیته امداد یک‌نهاد خجسته و مبارک است، گفت: این نهاد مردمی در کمک به محرومان خدمات ارزشمندی ارائه کرده برای نظام اسلامی منشأ برکت است.
فرماندار فراهان؛
 
سجادی فرماندار شهرستان فراهان نیز گفت: حرکت کمیته امداد به سمت ایجاد اشتغال و توانمندی الگویی موفق برای سایر دستگاه‌ها است و همه باید به این سمت حرکت کنند.
قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در حکمی غلامرضا حافظ کمال رئیس سابق کمیته امداد شهرستان زرندیه را به‌عنوان رئیس کمیته امداد فراهان منصوب و از خدمات حسین احمدلو رئیس سابق شهرستان فراهان تقدیر شد.

 

 

 

 


انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir