داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

تداوم توزیع کالای اساسی مورد نیاز مردم /توزیع ۵۵ تن گوشت قرمز منجمد در استان

نمایش خبر : 122 | تاریخ انتشار : 27 آبان 1397

به گزارش فراهان خبر؛ محمدرضا حاجی پور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی و دبیر ستاد تنظیم بازار استان در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به آخرین اقدامات انجام‌شده در خصوص تنظیم بازار در استان عنوان کرد: با توجه به گزارش‌ها رسیده مقرر شد گوشت گرم و منجمد در چارچوب شبکه‌ای متشکل از معاونت اقتصادی استانداری، مجموعه جهاد کشاورزی و سازمان صنعت معدن و تجارت در سطح استان توزیع شود.

وی تصریح کرد: اگر خارج از شبکه گفته‌شده توزیعی صورت بگیرد به‌عنوان قاچاق شناخته‌شده و با آن برخورد تعزیراتی می‌شود.

حاجی پور ادامه داد: در راستای حمایت از شهروندان و کاهش دغدغه و افزایش سطح رضایتمندی مردم، توزیع کالاهای اساسی همچنان ادامه دارد و مقرر شد با نظارت سازمان صنعت معدن و تجارت، جهاد کشاورزی نسبت به تأمین اقلام ضروری اقدامات لازم را ادامه دهد.

وی با اشاره به توزیع گوشت گرم و منجمد در استان اظهار کرد: از شروع طرح حدود ۲۱۱ تن گوشت گوسفندی گرم وارداتی از کشورهای استرالیا و آسیای میانه در ۱۶ مرکز باقیمت مصوب ۳۲ تا ۳۷ هزار تومان به فروش رسیده است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: همچنین ۵۵ تن گوشت قرمز منجمد در استان توزیع‌شده است. در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی مخلوط با دنبه در سطح بازار حدود ۵۸ هزار تومان و هر کیلوگرم گوشت گوساله به‌صورت مخلوط با دنبه حدود ۵۵ هزارتویمان است.

دبیر ستاد تنظیم بازار در خصوص تعاونی‌های کارگری گفت: این تعاونی‌ها در تأمین مایحتاج گروه‌های ضعیف کارگری با توزیع بسته‌ها و سبدهای کالایی کمک می‌کنند.

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
salamup.ir