داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اخلاص و بصیرت رمز موفقیت بسیج/ مسئولان باید دارای روحیه بسیجی باشند

نمایش خبر : 150 | تاریخ انتشار : 1 آذر 1397
به گزارش فراهان خبر؛ همزمان با هفته بسیج بسیجیان شهرستان فراهان با امام جمعه شهر فرمهین دیدار کردند.
حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در این دیدار با اشاره به شاخصه های بسیجی گفت: بسیج با سلاح ایمان، اخلاص و بصیرت و همواره در همه عرصه ها پیروز میدان است.
وی گفت: بسیج ریشه از زمان پیامبر(ص) است و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با فرمان امام خمینی(ره) بسیج 20 میلیونی در کشور تاسیس شد.
فیض کرمیان اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس هم رزمندگان با روحیات بسیجی بر دشمن جنگیدند و خلوص بسیجی، سلاح رزمندگان شد. هر جا که خلوص بسیجی باشد، شن وریگ های بیابان هم به امداد او می آید.
امام جمعه فرمهین گفت: دفاع مقدس نخستین عرصه ای بود که بسیج در آن ایفای نقش کرد، پس از دوران دفاع مقدس بسیج با همان تفکر وارد میدان سازندگی شد و باخلوص، پاکی، تلاش و همت والایی در این عرصه هم همانند جریان سیال و جوشان ایفای نقش می کند.
وی ادامه داد: اگر روحیه بسیجی در بین مسئولان حاکم باشد، می توان بر مشکلات فائق آمد، مسئول و مدیری که بسیجی است به فکر تشریفات و چپاول بیت المال نیست  و در حفظ بیت المال کوشا است.
فیض کرمیان بیان کرد: اگر مسئولان و کارمندان و کارگران و همه اقشار، خود را بسیجی بدانند خدمت را یک توفیق دانسته و خدمت خالصانه انجام می دهند و مسئول و مدیری اگر بسیجی نباشد موفق نخواهد بود.
در این مراسم زیارت پرفیض عاشورا هم قرائت شد.
 

 

 

 

 


 

 

 


 

 

انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
salamup.ir