داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

مقاومت اعتقادی رمز برتری توان نظامی رزمندگان اسلام است

نمایش خبر : 165 | تاریخ انتشار : 1 آذر 1397

 به گزارش فراهان خبر؛هم‌زمان با هفته بسیج، یادواره شهدای بخش مرکزی شهرستان فراهان شامگاه پنج‌شنبه با حضور مشاور عالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسئولان، خانواده شهدا و بسیجیان برگزار شد.

سردار عروج، مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم با اشاره به توان رزمی رزمندگان اسلام گفت: پایداری و مقاومت رزمندگان اسلام در دنیا نظیر ندارد، توان رزمی ارتش‌های دنیا با انواع سلاح‌های پیشرفته در برابر توان رزمی رزمندگان اسلام اندک و ناچیز است.

عروج با اشاره به اینکه دشمن به لحاظ تجهیزات نظامی خیلی قدرتمندتر است ولی نتوانسته هیچ غلطی بکند اظهار کرد: آنچه توان رزمی رزمندگان ما را ارتقا می‌دهد، مقاومت اعتقادی رزمندگان است.

وی بابیان اینکه دشمن بر نوع جنگیدن ما تفکر کرده است، ادامه داد: رئیس‌جمهور سابق آمریکا بیان کرد که دفاعی که این‌ها می‌کنند از عقل آدم عادی خارج است، شعوری بالاتر از انسان این رزم را هدایت می‌کند. تجهیزات این رزمندگان انفرادی و در سینه‌ و قلبشان است و بر اساس آن می‌جنگند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران ویژگی خاصی دارد، یک فرمانده در رأس آن حضور دارد که توطئه‌ها دشمن را در هم می‌شکند. فرماندهی این نهضت با خداوند است و همه حول محور خدا دورهم جمع هستند.

وی خاطرنشان کرد: وصیت‌نامه شهدا مملو از مصادیق و برهان‌هایی دانست که حجت را بر بشریت تمام می‌کنند و هر فردی که در این وادی قدم بردارد، پیروز میدان است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
salamup.ir