داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

بسیج در همه عرصه‌ها افتخارآفرین است/ اراده ملت ایران دشمن را به‌زانو درآورده است

نمایش خبر : 158 | تاریخ انتشار : 5 آذر 1397
به گزارش فراهان خبر، حجت‌الاسلام رضوی راد، نمایندگی ولی‌فقیه سپاه روح‌الله استان مرکزی روز دوشنبه در گردهمایی بزرگ بسیجیان فراهان گفت: نقطه آغازین انقلاب اسلامی از نظام جمهوری اسلامی است و این انقلاب به‌زودی در همه جهان فراگیر می‌شود و بی‌عدالتی و ظلم را از چهره جهان می‌زداید.

وی افزود: حکام گذشته آمریکا آرزوی نابودی انقلاب اسلامی ایران را داشتند اما این آرزو را به گور بردند و ترامپ هم این آرزو را به گور می‌برد.

رضوی راد بابیان اینکه ظلم پایدار نمی‌ماند، اظهار کرد: استکبار جهانی در طول تاریخ خون انسان‌های بی‌گناه را بر زمین ریخته است اما این ظلم پایدار نمی‌ماند و این وعده الهی است.

نمایندگی ولی‌فقیه سپاه روح‌الله استان مرکزی ادامه داد: این روزها مردم یمن زیر آتش آل سعود جان می‌دهند، آل سعود در جنایت روی اسرائیل را سفید کرده است. به چه گناهی این مردم بی‌گناه قتل‌عام می‌شوند؟

وی گفت: وحدت سبب بیداری امت اسلام شده است، امت اسلام تا نابودی اسرائیل و ریشه‌کنی ظلم ایستاده است و این حرکت عظیم معنوی را باید قدر بدانیم.

رضوی راد افزود: راه پرافتخار بسیج چهل سال است که ادامه دارد، بسیج توانسته در همه عرصه‌ها افتخارآفرین شود، قدرت و عظمت سپاه و بسیج انقلاب را به حرکت درآورده و در سوریه عراق دشمن را به خاک نشاند.

نمایندگی ولی‌فقیه سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: اراده ملت ایران دشمن را به‌زانو درآورده است، دشمن ناتوان‌تر از گذشته شده و دیگر دشمن با تحریم‌ها نمی‌تواند راه به‌جایی ببرد.

وی خاطرنشان کرد: پیام این اجتماع بسیجیان، ایستادگی است، مردم و بسیجیان ما با این حضور خود به همگان اعلام کردند که ما روی پای خود ایستاده‌ایم و پشتیبان ولایت هستیم تا این انقلاب به انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) متصل می‌شود.

در این مراسم از بسیجیان نمونه شهرستان فراهان تجلیل شد.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
salamup.ir