داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

آمریکا با اعمال تحریم‌های اقتصادی به دنبال تغییر در رفتار مردم ایران است

نمایش خبر : 146 | تاریخ انتشار : 7 آذر 1397

به گزارش دیار آفتاب؛ به  نقل از فراهان خبر؛ مجتبی صدیقی کارشناس مسائل سیاسی روز چهارشنبه در نشست مجمع بسیجیان شهرستان فراهان گفت: انقلاب اسلامی ایران در جهان همچنان در حال رویش و گسترش است و این خطری بزرگ برای استکبار جهانی محسوب می‌شود.

وی بابیان اینکه امروز رویش‌های انقلابی در برابر استکبار ایستاده است، افزود: انقلاب اسلامی در عراق و سوریه و لبنان رویش داشته و مردم این کشورها پابه‌رکاب ملت ایران هستند، امروز شاهد رویش انقلابی در یمن هستیم و به فرمایش رهبر معظم انقلاب مقاومت یمن ذخیره استراتژیک ظهور است.

صدیقی ادامه داد: مؤلفه‌های قدرت دفاعی ایران روزبه‌روز افزایش است و ناتوانی آمریکا در مهار جمهوری اسلامی بارها به اثبات رسیده است.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: استکبار جهانی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی از راه‌های مختلف درصدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی بوده است.

وی بیان کرد: آمریکا پس از ناامیدی از جنگ نظامی با جنگ فرهنگی وارد میدان مبارزه شد و به دنبال آن شبیخون فرهنگی و ناتوی فرهنگی را ادامه داد تا فرهنگ اسلامی ایران را از بین ببرد اما جنگ فرهنگی هم نتوانست ما را از پای درآورد.

صدیقی افزود: نظام سلطه در بین مؤلفه‌های مقابله با نظام جمهوری اسلامی حلقه اقتصاد را ضعیف‌تر می‌داند و اکنون آمریکا جنگ در حوزه اقتصاد را شروع کرده است و امیدوار است با فشار تحریم‌های اقتصادی تغییر در رفتار مردم ایران ایجاد کند.

این کارشناس سیاسی با اشاره به نام‌گذاری یک دهه از سال‌ها را به نام سال‌های اقتصادی، گفت: رهبر معظم انقلاب سال‌های متمادی را اقتصادی معرفی کردند چون حلقه مقاومت در سایه تقویت نظام اقتصاد کشور است.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که سبب شده دشمن تمرکزش در حوزه اقتصادی ایران باشد، فرهنگ غلط اقتصادی ما است.

صدیقی افزود: می‌توانیم با تغییر و اصلاح سبک زندگی اقتصادی در حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با احتکار در تقویت اقتصاد کشور گام اساسی برداریم.

این کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد: اکنون استکبار جهانی به پایان راه خود رسیده است و در حال فروپاشی است و به این باور رسیده‌اند که تنها اسلام ناب محمدی می‌تواند تمدن سازی کند و تشکیل تمدن نوین اسلامی را برپا کند.

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
salamup.ir