داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

دشمن با تحریم‌ها و فشار اقتصادی نمی‌تواند راه به‌جایی ببرد/توسعه تفکر بسیجی در دیگر کشورها

نمایش خبر : 286 | تاریخ انتشار : 7 آذر 1397

به گزارش فراهان خبر؛ سومبن یادواره ۱۲ شهید روستای سلیم‌آباد فراهان با حضور مسئولان، خانواده معظم شهدا، جانبازان و اهالی روستای سلیم‌آباد برگزار شد.

سرهنگ حسینی، مسئول حفاظت اطلاعات سپاه روح‌الله استان مرکزی در این یادواره گفت: امروز مهم‌ترین دغدغه و نیاز جامعه بشریت مکتب شهدا است، اتوبان و صراط مستقیمی که امروز به روی ما باز است را مدیون شهدا هستیم.

وی افزود: پیشانی‌بند یا حضرت زهرا(س) و اباعبدالله(ع) شما نوجوانان و جوانان در این جمع نشان از بیعت شما با شهدا و امام شهیدان است.

ماندگاری راه شهدا در تاسی از مکتب امام حسین(ع) است

حسینی اظهار کرد: ماندگاری راه شهدا در تأسی از مکتب امام حسین(ع) است، ماندگاری انقلاب و مقاومت ما در برابر استکبار هم برگرفته از مکتب عاشورا است.

سخنران یادواره اظهار کرد: استکبار جهانی خود اذعان دارد که با تمام تجهیزات نظامی در برابر انقلاب ناتوان شده است و نمی‌تواند ما را به‌زانو درآورد.

وی با اشاره به سالروز تشکیل بسیج به‌فرمان امام(ره) بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب امام راحل(ره) الگوی جدیدی را تقدیم انقلاب کرد و بسیج را تشکیل داد و بسیج مکتب‌خانه فرهنگ عاشورا شد.

امروز دشمن از فراگیر شدن بسیج در منطقه به خشم آمده است

حسینی اظهار کرد: در همان اوایل تأسیس بسیج برخی تصمیم به حذف بسیج گرفتند اما امام(ره) فرمود؛ بسیج حدومرز نمی‌شناسد و باید بسیج مستضعفین عالم تشکیل شود.

سخنران یادواره شهدا ادامه داد: ما در سوریه ۲۰۰ هزار بسیجی تربیت کردیم، امروز دشمن از فراگیر شدن بسیج در منطقه به خشم آمده است با صدور بسیج به کشورهای دیگر، شاهد بیداری اسلامی هستیم و تفکر بسیجی در دیگر کشورها توسعه پیداکرده است.

وی گفت: دشمن با تحریم‌ها و فشار اقتصادی نمی‌تواند راه به‌جایی ببرد، تحریم‌ها از زمان تسخیر لانه جاسوسی در ایران آغاز شد و این تحریم‌ها موضوع امروز و دیروز نیست اما همین تحریم‌ها سبب شد ما از موانع عبور کنیم و در همه عرصه‌ها پیشرفت کنیم.

دشمن می‌خواهد با فشارهای اقتصادی ما را در مقابل نظام قرار دهد

حسینی افزود: دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی وارد عرصه جنگ نرم شد و در جنگ نرم عزت و شرف ما را نشانه رفته است، در عرصه جنگ نرم برعکس جنگ نظامی، صدای گلوله و اعلان‌جنگ به گوش نمی‌رسد و خبری از امدادگر هم نیست در شبیخون فرهنگی روزبه‌روز مجروحان آسیب و جراحت بیشتری می‌بینند.

سخنران یادواره ادامه داد: هدف دشمن در جنگ نرم، فرهنگ شیعه و باورها و ارزش‌ها است و دشمن می‌خواهد پرچم سرخ مکتب حسینی را بزند.

وی گفت: باید راهبردهای دشمن را بشناسیم و با آن مقابله کنیم، دشمن می‌خواهد با فشارهای اقتصادی ما را در مقابل نظام قرار دهد اما این آرزو را به گور می‌برد و عطر انقلاب اسلامی در جهان فراگیر می‌شود.

در حاشیه این مراسم مسئولان با خانواده شهید محمدرضا وثاقتی از شهدای شهر خنجین دیدار کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir