داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

۲۹۷هزار نفر در استان مرکزی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند/ارائه ۱۸ خدمات تأمین اجتماعی به مردم

نمایش خبر : 113 | تاریخ انتشار : 14 آذر 1397

به  گزارش  فراهان خبر، مراسم تودیع و معارفه رئیس شعبه تأمین اجتماعی فراهان روز چهارشنبه در فرمانداری فراهان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

بیدهندی، مدیرکل تأمین اجتماعی استان مرکزی در این مراسم با اشاره به شرایط خوب تأمین اجتماعی در استان مرکزی گفت: در استان مرکزی حدود ۲/۲ درصد از کل بیمه‌شدگان کشور یعنی بیش از ۲۹۷ هزار نفر را تحت پوشش خودداریم.

وی افزود: تعداد بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی در شهرستان فراهان حدود ۳ هزار و ۲۰۰ نفر است که تلاش می‌کنیم شرایط ارتقاء شعبه شهرستان فراهان را مهیا کنیم.

بیدهندی ادامه داد: با حمایت‌های فرماندار شهرستان شرایطی را فراهم کرده‌ایم که تا بتوانیم شعبه استیجاری فراهان را به شعبه ملکی تبدیل کنیم.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان مرکزی با اشاره به خدمات تأمین اجتماعی در فراهان خاطرنشان کرد: با تبدیل شعبه تأمین اجتماعی در فراهان ۱۸ عنوان خدمات کوتاه و بلندمدت به مردم شهرستان فراهان ارائه می‌شود، همکاران ما تلاش می‌کنند خدمات را به‌صورت بهینه در حوزه‌های بیمه‌ای و درمانی به ذینفعان ارائه دهند.

در این مراسم اعرابی به‌عنوان رئیس شعبه جدید شهرستان فراهان معرفی و از زحمات خلجی به‌عنوان رئیس شعبه سابق تأمین اجتماعی این شهرستان قدردانی شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/


 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
salamup.ir