داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

حماسه ۹ دی شکست‌ناپذیر انقلاب را به جهانیان ثابت کرد

نمایش خبر : 161 | تاریخ انتشار : 8 دی 1397

آیت اله اراکی، دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب و نماینده مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به حماسه نه دی گفت: مردم ایران اسلامی در ۹ دی‌ماه سال ۸۸ حماسه بزرگی را خلق کردند و بساط فتنه را با بصیرت برچیدند.

وی افزود: مسیر انقلاب اسلامی، ادامه مسیر ائمه اطهار(ع) و سیدالشهدا(ع) و امام (ره) است، مردم با حماسه ۹ دی به فتنه گران خارجی و داخلی اعلام کردند که فتنه‌ها نمی‌تواند آن‌ها از مسیری انقلاب منحرف کند.

اراکی اظهار کرد: ما مردمی نیستیم که در زمان امیرالمؤمنین(ع) امام خود را تنها گذاشتند، ملت ایران همواره پشتیبان ولایت است، ابن نیرنگ‌ها و فتنه در ملت ایران کارگر نیست.

دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب و نماینده مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: حماسه ۹ دی اعلام نفی فریب و نفی نیرنگ و ثبات پایداری در مسیر ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب بود.

وی گفت: حماسه۹ دی دشمن را مأیوس کرد و ملت ایران به جهانیان اثبات کردند که این ملت و انقلاب شکست‌ناپذیر است.

اراکی افزود: در فتنه ۸۸ به‌جای اینکه دستاورد عظیم حضور گسترده مردم در انتخابات و دموکراسی مدنظر اسلام زیر نظر رهبری به رخ جهانیان کشیده شود، یک عده فتنه‌گر داخلی هم‌نوا با غرب حوادث تلخی را رقم زدند.

دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب و نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: در فتنه ۸۸ استکبار به سرکردگی آمریکا به‌قصد براندازی نظام وارد میدان شده بود، یک عده سلطنت‌طلب، معاند و مخالف نظام هم وقتی نقشه‌ها و توطئه‌های شوم دشمن و هم‌نوایی برخی خواص را با فتنه گران خارجی را دیدند به براندازی نظام امیدوار شدند و با استکبار همراه شدند.

دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب و نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: اما در دی سال ۸۸  فتنه ناکام ماند و مردم ولایت مدار و عاشق حسینی در سراسر ایران اسلامی با فریاد مرگ بر فتنه‌گر عوامل و سرکردگان فتنه را به‌طورکلی سرکوب کردند.

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir