داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

راه‌اندازی مرکز فنی و حرفه‌ای شهر خنجین/ آموزش‌ مهارت‌های فنی و حرفه‌ای زمینه‌ساز توسعه اشتغال پایدار است

نمایش خبر : 149 | تاریخ انتشار : 10 دی 1397
 یاراحمدی، مسئول فنی و حرفه‌ای شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به ضرورت آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای گفت: آموزش‌ مهارت‌های فنی و حرفه‌ای زمینه‌ساز توسعه اشتغال پایدار در جامعه و همچنین موجب توانمندی و ایجاد اشتغال برای افراد و کاهش جرائم و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

وی افزود: مرکز انجام آموزش مهارتی نیازمند سه عامل فضای مناسب، مربی و تجهیزات است که سبب ارائه باکیفیت این‌گونه آموزش‌ها به متقاضیان می‌شود.

یاراحمدی اظهار کرد: مرکز فنی و حرفه‌ای فراهان در مرکز شهر فرمهین قرار دارد و با توجه به پراکندگی جمعیت شهرستان امکان استفاده از آموزش‌های این مرکز را برای همه متقاضیان ممکن نیست.

مسئول فنی و حرفه‌ای فراهان گفت: در راستای ارائه خدمات فنی و حرفه‌ای به سایر متقاضیان آموزش با هماهنگی ارکان‌ها و مسئولان شهرستانی مجوز راه‌اندازی دو مرکز فنی و حرفه‌ای در شهرستان صورت گرفت.

وی افزود: بنا بر تقاضای مسئولان شهرستانی برای ایجاد مرکز فنی و حرفه‌ای در شهر خنجین و تلخاب، ساختمان‌هایی برای راه‌اندازی این مراکز در نظر گرفته شد تا در اختیار مرکز فنی و حرفه‌ای قرار بگیرد.

یاراحمدی اظهار کرد: مرکز فنی و حرفه‌ای شهر خنجین با همکاری و مساعدت مسئولان راه‌اندازی شد و در حال حاضر دوره آموزشی برق صنعتی در این حال برگزاری است و به‌زودی دوره‌های آموزشی رایانه، خیاطی، کیف دوزی برای متقاضیان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir