داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

محورهای مواصلاتی فراهان باز است/برف‌روبی ۳۰۰ کیلومتر از راه‌های مواصلاتی شهرستان

نمایش خبر : 117 | تاریخ انتشار : 13 دی 1397
فراهانی، سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر از برف روبی و نمک پاشی ۳۰۰ کیلومتر از راه های مواصلاتی شهرستان خبر داد و گفت: هم اکنون تمامی راه ها مواصلاتی شهرستان باز و تردد در آن جریان دارد.
وی افزود: همزمان شروع بارش برف در نقاط مختلف شهرستان تیم‌های راهداری عازم نقاط برف‌گیر شده و در مسیرهای مختلف شهرستان مستقر شدند تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری شود.
فراهانی اظهار کرد: عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی در تمامی مسیرهای دارای برف شهرستان به‌ ویژه در مسیر فرمهین به قرمز چشمه، تفرش، کلا، آهنگران به ساروق، فرمهین تا درویشان، شیرین آباد به سلیم آباد، تلخاب و تلخاب به آرزومند اجرا شد.
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای فراهان بیان کرد: از شب گذشته بالغ بر ۹۰ تن شن و ماسه برای نمک پاشی محورها استفاده شده است و نیروهای مستقر اداره راهداری فراهان به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی در محورهای مواصلاتی شهرستان فعال هستند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی و تشدید بارش ها در روز آتی، از سفرهای غیر ضروری در چنین شرایط جوی پرهیز کرده و در صورت الزام به سفر، تجهیزات زمستانی، زنجیر چرخ، پوشاک گرم و آذوقه را به همراه داشته باشند.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir