داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

قیام ۱۹ دی نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلامی است

نمایش خبر : 139 | تاریخ انتشار : 14 دی 1397

به گزارش فراهان خبر؛ حجت‌الاسلام فیض کرمیان، امام‌جمعه فرمهین در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: افرادی که آخرت را فراموش می‌کنند و نگاهشان به دنیا است اختلاس و دست‌درازی به بیت‌المال می‌کنند.

وی ضمن تقدیر از قوه قضاییه در برخورد با مفسدین اقتصادی افزود: اگر از وقوع فساد اقتصادی پیشگیری شود دیگر نیاز به برخورد با مفسدین اقتصادی نیست.

امام‌جمعه فرمهین با اشاره به لایحه بودجه ۹۸ ادامه داد: بحث‌ها در مورد لایحه بودجه داغ است، ۱۷۳ هزار میلیارد تومان بودجه سال ۹۸ است که از این بودجه سه‌چهارم مربوط به دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی است و تنها یک‌چهارم بودجه در مجلس بررسی می‌شود.

وی افزود: بودجه فرهنگی مجلس حدود ۶۰۰ میلیارد تومان است و با توجه به هجمه‌های فرهنگی باید موردتوجه قرار بگیرد چراکه هزینه در مسائل فرهنگی بر سایر بخش‌ها هم تأثیرگذار است.

فیض کرمیان با اشاره به قیام ۱۹دی افزود: قیام ۱۹ دی در شهر قم نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلامی بود و یک اقدام به‌موقع در مسیر پیروزی انقلاب بود.

امام‌جمعه فرمهین گفت: انقلاب اسلامی الآن هم نیازمند این قبیل اقدامات به‌موقع است، شناخت دشمن، حفظ انسجام و پرهیز از یاس و ناامیدی موجب تقویت انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه وعده خدا حق است، افزود: وعده خدا پیروزی مسلمانان است و این وعده الهی در سوریه و شکست داعش محقق شد و به لطف خدا گزندی به حرم مطهر حضرت زینب(س) وارد نشد.

فیض کرمیان بیان کرد: در یمن هم شاهد وعده الهی هستیم و با تمام هزینه‌های عربستان به‌تدریج مجبور به عقب‌نشینی است و تغییرات در هیئت دولت عربستان سعودی نتیجه به بن‌بست رسیدن برخی سیاست‌های ریاض است.

امام‌جمعه فرمهین خاطرنشان کرد: اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر در ۱۹ دی‌ماه در مسجد قمر بنی‌هاشم شهر فرمهین برگزار می‌شود، حضور باشکوه مردم ولایتمدار فراهان در این مراسم شهدا پاسداشت خون شهدا است.

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir