داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اجرای ۷ پروژه محرومیت‌زدایی در فراهان

نمایش خبر : 243 | تاریخ انتشار : 8 بهمن 1397

سرهنگ دوم پاسدار حسین رضایی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی گفت: قرارگاه سازندگي و محرومیت‌زدایی سپاه ناحیه فراهان با مشارکت معتمدین محله‌ها با پیروی از منویات مقام معظم رهبري (مدظله‌العالی) و همچنين در راه رسيدن به اهداف مقدس نظام جمهوري اسلامي و به جهت كسب خیروبرکت، اجراي طرح‌های محرومیت‌زدایی، محروم نواز، مردم‌دار، مردم ياري و مردم‌دوستی را دنبال می‌کند.

وی با اشاره به طرح‌های محرومیت‌زدایی افزود: طرح‌های محرومیت‌زدایی کوچک، زودبازده و عام‌المنفعه، فاقد پیچیدگی‌های فنی و تخصصی، حتی‌الامکان قابل‌اجرا توسط ساکنان بومی در راستای برقراری امنیت پایدار و کارآمدی نظام  در حال اجرا است.

رضایی اظهار کرد: استحكام در ساخت‌وسازها، توجه به كیفيت به‌جای كميت و اقتصادي بودن قيمت پروژه‌ها و پرهيز از نگاه انتفاعي در اجراي پروژه‌ها همواره موردتوجه قرار می‌گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان خاطرنشان کرد: در حال حاضر لایه روبی و بازسازی قنات روستای برزآباد توسط قرارگاه سازندگی فراهان در دست اقدام است و تا پایان سال قرارگاه سازندگی فراهان ۷ پروژه دیگر در روستاهای دستجان، کودذر، تبرته، ذلف آباد، ضیاء آباد و ... اجرایی می شود.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
ارتباط مردمی
salamup.ir