داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اجرای ۱۲۰ برنامه به مناسبت دهه فجر/ تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب مهم‌ترین وظیفه رسانه‌ها است

نمایش خبر : 171 | تاریخ انتشار : 14 بهمن 1397

سرهنگ دوم، حسین رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: دشمنان انقلاب در ۴۰ سال اخیر از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به‌نظام و انقلاب استفاده کردند اما مقاومت و ایستادگی مردم دشمن را مأیوس کرده و درخت انقلاب تنومند شده است.

وی افزود: باید دستاوردهای چهل‌سالگی انقلاب را برای نوجوانان و جوانان تبیین کنیم و مقام معظم رهبری نیز بر این مهم تأکیددارند که مردم در این زمینه آگاه شوند که اصحاب رسانه در تبیین این دستاوردها نقش بسزایی دارند.

رضایی اظهار کرد: ۱۲۰ عنوان برنامه در سطح ناحیه بسیج فراهان در ایام دهه فجر اجرا می‌شود که ازجمله می‌توان به عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، نشست‌های روشنگری و بصیرتی، اعزام دانش آموزان به راهیان نور، محفل انس با قرآن و مسابقات ورزشی اشاره کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان با اشاره به نشست‌های روشنگری ادامه داد: در سال‌های اخیر که انقلاب اسلامی و تاریخ مبارزات علیه رژیم ستم‌شاهی با تحریف روبه‌رو است باید مسئله چرایی انقلاب اسلامی برای جوانان تبیین شود.

وی تقدیر از خانواده شهدا و جانبازان ازجمله برنامه‌های ایام دهه فجر به شمار می‌رود، یادواره شهدای روستای زنگارک هم در این ایام در مسجد این روستا برگزارشده است.

رضایی گفت: در طول این چهل سال انقلاب راه عزتمندی که امام راحل نشان داده باصلابت و پرافتخار ادامه داده‌ایم و با انسجام و وحدت همه توطئه‌های استکبار خنثی و دشمنان ایران خوار و ذلیل‌شده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان خاطرنشان کرد: بسیجیان فراهان همراه آحاد جامعه با حضور در جشن‌های پیروزی انقلاب بخصوص راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، تجدید میثاقی باارزش‌های اسلامی و ولایت داشته باشند.

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir