داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

انقلاب اسلامی برای اعتلای کلمه «الله» تشکیل شد/ملت ایران در ۲۲ بهمن با وحدت اقتدار نظام اسلامی را به نمایش می‌گذارد

نمایش خبر : 219 | تاریخ انتشار : 20 بهمن 1397
به گزارش فراهان خبر؛ حجت‌الاسلام تلخابی عضو خبرگان رهبری استان قزوین در یادواره شهدای روستای شتریه با اشاره به عظمت حضرت زهرا(س) در نزد خدا گفت: غضب حضرت فاطمه(س)، غضب خدا است، حضرت زهرا(س) بر جمیع مخلوقات عالم واجب اطاعه بود.

وی افزود: امام محمدباقر(ع) می‌فرماید؛ هیچ پیغمبری، پیامبری او کامل نمی‌شود مگر اینکه به فضیلت حضرت زهرا(س) اقرار کند.

تلخابی اظهار کرد: محور معرفی اهل‌بیت(ع) حضرت زهرا(س) است، کسی که حضرت را بشناسد، شب قدر را درک کرده است.

عضو خبرگان رهبری بیان کرد: بعد از رحلت پیامبر(ص) جامعه اسلامی غرق در نفاق بود و برخی از افرادی هم که در کنار پیامبر(ص) بودند حتی منافق بودند.

وی بیان کرد: حضرت زهرا(س) در آن زمان چهره منافق را نمایان کرد و حق و باطل را از هم مشخص کرد.

تلخابی گفت: برای اینکه چهره منافق نمایان شود، ناموس خدا فدا شد تا اسلام بماند و همگان متوجه شوند که منافقان چه کسانی هستند.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: برای حفظ اسلام هزینه‌های سنگینی داده‌شده است و یکی از این هزینه‌ها،حضرت زهرا(س)، ناموس عالم است و این جان‌نثاری‌ها برای حفظ اسلام ادامه دارد و انقلاب اسلامی هم با خون سیصد هزار شهید به ثمر نشسته است.

وی گفت: انقلاب اسلامی کارآمدی بسیاری داشته و باید این‌ها برای مردم بازگو شود تا مردم بتوانند اصل‌وفرع را از هم تشخیص دهند.

تلخابی اظهار کرد: نظام اسلامی برای اعتلای کلمه «الله» تشکیل‌شده است، مردم پای این نظام و انقلاب پایدار هستند اما از بی‌تدبیری و کم‌کاری مسئولان گلایه دارند.

عضو خبرگان رهبری بیان کرد: همه ما در ۲۲ بهمن با وحدت و انسجام یکپارچه اقتدار و عزت انقلاب و نظام اسلامی را به نمایش خواهیم گذاشت و این ایستادگی و مقاومت به‌پای انقلاب تا سپردن پرچم به دست امام زمان(عج) توسط نائب برحقش ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir