داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

همایش پیاده‌روی خانوادگی «صبح و نشاط» در فراهان برگزار می‌شود

نمایش خبر : 294 | تاریخ انتشار : 2 اسفند 1397

محمد غلامحسيني، رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر از برگزاري همايش پیاده‌روی صبح و نشاط در فراهان خبر داد.

وي افزود: ابن برنامه در راستاي ايجاد نشاط و روحيه ورزشي در ميان شهروندان فراهاني در روز جمعه سوم اسفندماه ۹۷ در شهر فرمهين برگزار می‌شود.

غلامحسيني اظهار كرد: آغاز این برنامه از ساعت ۶:۳۰ صبح از بوستان شهداي گمنام فرمهين است که شهروندان پس از طی مسیر تعیین‌شده به مجتمع تفريحي و توريستي كوثر شهر فرمهين رسیده و در آنجا نیز مراسم اختتامیه و قرعه‌کشی جوایز ارزنده برگزار خواهد شد.

رئيس اداره ورزش و جوانان فراهان بيان كرد: ایجاد ایستگاه‌های سلامت و جنگ شادی در این همایش پیاده‌روی از مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته‌شده برای این همایش پیاده‌روی خانوادگی است.

وي افزود: اقشار مختلف مردم در این همایش ورزشی خانوادگی شرکت کردند و هدایای مختلفی در قالب قرعه‌کشی ازجمله ده‌ها دستگاه دوچرخه، وسایل ورزشی و کمک‌هزینه سفر به عتبات عالیات در بین شرکت‌کنندگان توزیع‌شده است.

غلامحسيني گفت: اين برنامه به‌صورت سراسری از شبکه سه سیما و شبکه استانی در قالب برنامه «صبح و نشاط» با شعار «چهل سال ورزش، چهل سال افتخار» پخش می‌شود.

 

انتهاي پيام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
salamup.ir