داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

۱۰۴۴ مددجو کمیته امداد فراهان خودکفا شدند

نمایش خبر : 198 | تاریخ انتشار : 6 اسفند 1397
غلامرضاحافظی کمال، مدیر کمیته امداد فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به تسهیلات کمیته امداد گفت: حمایت های ما از مدد جویان کمیته امداد در راستای خودکفایی و ترویج اقتصاد مقاومتی است.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای توانمند سازی خانواده ها افزود: پرداخت تسهیلات اشتغالزا از اقدامات کمیته امداد امام خمینی (ره)در راستای توانمندی مددجویان بودده و در 9ماه نخست امسال تعداد 85 فقره تسهیلات اشتغال با اعتبار 15میلیارد ریال در قالب طرح های دامداری، کشاورزی و بافت سنتی به مددجویان و نیازمندان فراهانی واگذار شده است.
حافظی کمال تصریح کرد: اجرای طرح های خودکفایی تحت نظارت کمیته امداد است و هر دو ماه یکبار کارشناسان کمیته امداد از این طرح ها بازید و مشکلات اجرای طرح را بررسی می کنند.
مدیر کمیته امداد فراهان اظهار کرد: آموزش مددجویان از اولویت‌های این نهاد حمایتی است، امسال برای 184مددجو آموزش طرح های اشتغال با اعتبار 97میلیون ریال انجام شده است.
وی گفت: تاکنون 150میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مدد جویان سبب شده تا 1044 مددجو فراهانی در چهار دهه حیات انقلاب اسلامی به خودکفایی رسیده و از پوشش این نهاد حمایتی خارج شدند.
حافظی کمال خاطر نشان کرد: تسهیلات ارایه شده به مدد جویان فراهانی از محل تسهیلات اشتغال، قرض الحسنه، صندوق امداد ولایت و از محل صندوق توسعه ملی با اعتبار 750 میلیارد ریال در اختیار مددجویان قرار گرفته است.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
salamup.ir