داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

ثبت نام اردوهای راهیان نور خانوادگی در فراهان آغاز شد/اعزام ۳ كاروان از فراهان به اردوی راهیان نور نوروز

نمایش خبر : 321 | تاریخ انتشار : 14 اسفند 1397
سرهنگ حسين رضايي، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر؛ راهیان نور را موثرترین کار فرهنگی در جامعه دانست و تصریح کرد: در شرایطی که متاسفانه ضد ارزش‌ها به ارزش تبدیل شده، بهترین اقدام فرهنگی برای مقابله با جنگ نرم دشمن اعزام کاروان راهیان نور است که باید با برنامه‌ریزی دقیق این جهاد و حرکت فرهنگی را در سطح جامعه گسترش داد. ا
وي با اشاره به اعزام راهیان نور عمومی این شهرستان در ایام نوروز گفت: امسال، 3 كاروان از شهرستان فراهان در قالب دو اتوبوس از بخش مركزي فراهان و يك اتوبوس از بخش خنجين به راهیان نور عمومی در تاریخ 26 اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام مي شوند.
رضايي افزود: بسیجیان شهرستان در مدت 3 روز از مناطق عملیاتی و یادمان‌های فتح المبین، فکه، چذابه، دهلاویه، هویزه، طلائیه، شلمچه، اروند بازدید کرده و از فضای معنوی، خاطره‌گویی و روشنگری راویان بهره می‌برند.
فرمانده ناحيه مقاومت فراهان ادامه داد: ثبت نام اردوهای راهیان نور خانوادگی در پایگاه های و حوزه های مقاومت بسیج شهری و روستایی این شهرستان آغاز شد.
وي افزود: علاقه مندان برای حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس می توانند به پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج شهرستان مراجعه کرده و ضمن ثبت نام برای اعزام به این سفر معنوی، نسبت به چگونگی اسکان در شهرهای مختلف استان خوزستان، اطلاعات کسب کنند.
رضايي بيان كرد: : افرادی که با اتومبیل شخصی، قصد سفر به مناطق عملیاتی را دارند نیز باید برای تهیه اسکان و غذای رایگان معرفی نامه لازم را از سپاه ناحیه مقاومت شهرستان همراه داشته باشند.
فرمانده ناحيه مقاومت فراهان، اردوهای راهيان نور را بهترين فرصت برای بصیرت افزایی نسل جديد دانست و گفت: حضور چشمگیر جوانان در اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای بصیرت افزایی نسل جدید است چراکه بیان خاطرات عملیات‌های دوران دفاع مقدس توسط راویان ضمن بازگویی ایثار و رشادت رزمندگان اسلام در این عملیات‌ها و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء سطح آگاهی آنان را افزایش داده و می‌توانند سال جدید را با تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا آغاز کنند.
وي استقبال خوب بسیجیان از اردوهای راهیان نور را نقطه مثبت جوانان دانست و خاطرنشان کرد: بسیجیان در بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب، غرب و شمال غرب همیشه استقبال خوبی کرده‌اند.

انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir