داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

ارسال کمک های مردمی شهرستان فراهان به مناطق سیل زده

نمایش خبر : 79 | تاریخ انتشار : 20 فروردین 1398
سرهنگ دوم حسین رضایی، فرمانده بسیج ناحیه مقاومت فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: سپاه ناحیه فراهان کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم این شهرستان را به مناطق سیل زده کشورمان جمع آوری و ارسال کرد.
وی افزود: اقلام حمایتی و کمکهای خیرین شهرستان فراهان به تعداد ۴ کامیون برای سیل زدگان شامل یک کامیون آب معدنی ،دو کامیون لوازم بهداشتی و یک کامیون ظروف یک بار مصرف به ارزش ۵۹۰ میلیون ریال به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد.
رضایی اظهار کرد: :مردم مناطق سیل زده لرستان نیازمند به امکانات اولیه زندگی شامل مواد غذایی، چادر، البسه و کنسروجات هستند، صبح امروز هم دومین محموله کمک های مردمی به تعداد یک نیسان شامل پتو، البسه هم به مناطق آسیب دیده ارسال شد.
فرمانده ناحیه مقاومت فراهان بیان کرد: از عموم مردم به‌ویژه بسیجیان خواست که کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود به‌ویژه در زمینه تأمین پتو و موادخوراکی تحویل پایگاه‌های مقاومت در سطح شهر و روستاها کنند.
وی خاطر نشان کرد: 2 گروه جهادی به استعداد 50 نفر از بسیجیان و پایوران ناحیه مقاومت بسیج فراهان و گردان پیاده امام رضا(ع) جهت امداد رسانی و کمک به مردم سیل‌زده به لرستان اعزام شدند.
 

 

 

 


 

 

 

 

 

انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir