داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

سپاه در خط مقدم دفاع از انقلاب/ اقدام خصمانه آمریکا درسی برای تصمیم‌گیری پالرمو و cft

نمایش خبر : 84 | تاریخ انتشار : 23 فروردین 1398

به گزارش فراهان خبر؛ حجت‌الاسلام فیض کرمیان، امام‌جمعه فرمهین در خطبه‌های این هفته نماز جمعه فرمهین با تأکید بر رونق تولید در شهرستان گفت: ایجاد کارگروه تولید برای بررسی رونق تولید در شهرستان اقدامی قابل‌تقدیر و شروعی خوب برای رونق تولید در شهرستان است که امیدواریم این اقدام ادامه داشته باشد و با عملیاتی شدن اقدامات این کارگروه شاهد رونق تولید در شهرستان باشیم.

وی افزود: زمینه‌سازی رونق تولید نیازمند مطالعه و تحقیقات علمی است، استفاده از ظرفیت‌ها و علوم دانشگاهی می‌تواند در این مسیر راهگشا باشد.

فیض کرمیان ضمن محکومیت رفتار وقیحانه استکبار در تحریم سپاه پاسداران اظهار کرد: رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایت‌کار هر چه لیاقت خودشان است را به ما نسبت می‌دهند، از زمانی ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روی کار آمده است اقدامات احمقانه را انجام می‌دهد و با این اقدامات به گفته رهبری؛ چهره واقعی آمریکا نمایان می‌شود.

امام‌جمعه فرمهین ادامه داد: آمریکا به خواسته خود نرسیده و در همه امور شکست‌خورده است، قوانین را زیر پا می‌گذارد.

وی بیان کرد: آمریکا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توی دهنی خورده است، میلیاردها دلار برای ایجاد داعش هزینه کرد اما مشاوره‌ها و حضور سپاه پاسداران در سوریه بود که سوریه توانست در مقابل داعش مقاومت کند.

فیض کرمیان افزود: سپاه در همه صحنه‌های حساس کشور در خط مقدم بوده است، در هر پروژه‌ای که کشور نیازمند کار جهادی بوده است، سپاه وارد میدان شده است.

 امام‌جمعه فرمهین گفت: سپاه پاسداران پیشتاز محرومیت‌زدایی در کشور است و در سیل اخیر هم سپاه به‌محض وقوع سیل به یاری سیل‌زدگان شتافت و اعلام کرده تا زمانی که مناطق سیل‌زده به وضعیت عادی برنگردد، سپاه همپای مردم سیل‌زده است.

وی افزود: سپاه بازوی انقلاب است و جسارت به سپاه، جسارت به ملت ایران است و ملت ایران این جسارت را برنمی‌تابد و در مقابل این اقدام خصمانه صهیونیست ساکت نمی‌ماند و خواستار اقدام متقابل است.

فیض کرمیان بیان کرد: ما سپاه را خادم ملت می‌دانیم و خالص‌ترین و پاک‌ترین جوانان ما در سپاه هستند و سپاه مایه‌ی افتخار نظام است.

امام‌جمعه فرمهین گفت: پاسداران انقلاب اسلامی شهدای زنده هستند و سپاه از آغاز تأسیس از انقلاب دفاع کرده است.

امام‌جمعه فرمهین اظهار کرد: خداوند کید دشمنان را به خودشان برمی‌گرداند، دشمن با این اقدامات خصمانه راه به‌جایی نمی‌برد و پیروزی نهایی از آن حق است.

وی ادامه داد: این اقدام استکبار سبب انسجام و وحدت در کشور شد و این انسجام را هم باید عملی شاهد باشیم و این موضع آمریکا درسی برای مسئولان نظام باشد تا در مورد پالرمو و cft با بصیرت تصمیم گیری شود.

فیض کرمیان خاطرنشان کرد: اگر درگذشته تنها سپاه قدس در لیست تحریم‌ها آمریکا بود، الآن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدنظر است و این موضوع باید موردتوجه قرار بگیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir