داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

قرارگاه سازندگی فراهان در خط مقدم محرومیت زدایی + عکس

نمایش خبر : 145 | تاریخ انتشار : 28 فروردین 1398
به گزارش فراهان خبر؛ گفتمان محرومیت زدایی با پیروزی انقلاب اسلامی در کشور تبلور یافت به طوری که تاکنون با بهره برداری هزاران طرح در مناطق محروم، دستاورد ماندگاری در کارنامه انقلاب اسلامی به ثبت رسیده است.
سپاه ناحیه مقاومت فراهان در قرارگاه سازندگی، موضوع محرومیت زدایی، مردم یاری و مردم دوستی در نقاط محروم فراهان به عهده دارد. 
خانه عالم روستای تبرته بازیر بنای ۱۰۰ مترمربع توسط بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج فراهان و با همکاری مردم شریف روستای تبرته و کمیته امداد امام خمینی(ره) فراهان در حال ساخت و تکمیل شدن است.
گفتنی خانه عالم روستای تبرته یکی از 40 هزار پروژه محرومیت زدایی سپاه پاسداران در سطح کشور است که هم اکنون مراحل پایانی خود را طی می کندا، زمین این مکان توسط خیر اهدا شده است.
اهالی این روستا در همه مناسبت ها مذهبی و در اعیاد و سوگواری ائمه اطهار برنامه های ویژه ای را برگزار می کنند اما سالیان متمادی این روستا به دلیل نداشتن خانه عالم از موهبت روحانی در روستا محروم بوده است.
قرارگاه سازندگی برای ترویج فرهنگ دین در این روستا اقدام به ساخت خانه عالم روستا کرده است.
در ادامه فعالیت گروه های جهادی بسیج و مشارکت مردمی در روستای دستجان پروژه تجهیز و تکمیل غسالخانه روستا با متراژ ۴۰۰متر مربع زیربنا به همت دهیاری و شورای اسلامی روستا و بسیج سازندگی سپاه ناحیه مقاومت بسیج فراهان در حال اجرا است.
 


 


 


 

 

 


 


 

 


 

 

 

 

 


 


 


 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir