داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

مراسم تودیع و معارفه مدیر بیمارستان فرهنگ خسروانی برگزار شد

نمایش خبر : 149 | تاریخ انتشار : 29 فروردین 1398
به گزارش فراهان خبر؛ مراسم تودیع و معارفه مدیر بیمارستان فرهنگ خسروانی با حضور علیمحمدی، معاونت توسعه منابع دانشگاه و جمعی از مسئولان در سالن جلسات بیمارستان فراهان برگزار شد.
علیمحمدی؛ در این مراسم ضمن تبریک ارتقای سطح کمی و کیفی بیمارستان تقدیر از زحمات تمامی کارکنان، از تلاش های صورت گرفته‌ مصطفی جدیدی، در زمان تصدی مدیریت این بیمارستان تقدیر و تشکر کرد و برای مهندس غفاری در راستای خدمت خالصانه آرزوی موفقیت کرد.
وی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های موجود در بیمارستان فرهنگ خسروانی و لزوم توسعه و تکمیل این ظرفیت ها علیرغم مشکلات موجود گفت: بیمارستان فرهنگ خسروانی به علت واقع شدن در مرکز شهرستان می تواند جایگاه و مامنی در راستای خدمت رسانی به مردم باشد.
علیمحمدی اظهار کرد: این بیمارستان می تواند با تکمیل پتانسیل های خود در کنار دیگر بیمارستان های منطقه کمک حال مجموعه درمان استان باشد.
حجتی، مدیر شبکه بهداشت و درمان فراهان نیز در این مراسم، مدیریت در شرایط فعلی اقتصادی را کاری سخت عنوان کرد و مسئولیت ها را فرصتی برای خدمتگزاری و سنجش توانایی ها برشمرد و در ادامه از فعالیت های مدیر سابق بیمارستان فرهنگ خسروانی تقدیر کرد و از مدیر جدید خواست امور را با استفاده از تجربیات مسئولین سابق و پشتکار در راستای اهداف دانشگاه دنبال کند.
وی، مدیریت در شرایط فعلی را تغییر و اصلاح فرآیندها، ساماندهی، برنامه ریزی، نظارت و کنترل عنوان و تاکید کرد: بایستی با استفاده از منابع و امکانات موجود، حداکثر کارایی و بهره برداری کرد.
مصطفی جدیدی نیز در این مراسم پذیرش مسئولیت را فرصتی دانست که خداوند متعال در اختیار افراد قرار می دهد و اظهار امیدواری کرد: افراد از این فرصت ها به نحو شایسته در خدمت به جامعه بهره برداری کنند.

 

 

 

 

 


انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir