داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

تبلور ارتش فدای ملت در سیل اخیر/ مسئولان شعار سال را جدی بگیرند

نمایش خبر : 131 | تاریخ انتشار : 30 فروردین 1398
به گزارش فراهان خبر؛حجت الاسلام نعمتی نیا، امام جمعه موقت فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه فرمهین ضمن تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی گفت: امثال شهید صیاد شیرازی و بابایی در نایاب هستند، ما به این ارتش می بالیم.
وی افزود: در دیدار رهبری با نیروهای ارتش، رهبر معظم انقلاب فرمود؛ یک سرهنگ ارتشی وقتی بر زمین می زند و پلکانی برای مردم گرفتار می شود، معنای واقعی ارتش فدای ملت را به نمایش می گذارد.
نعمتی نیا با بیان اینکه باید شعار سال و رونق تولید جدی گرفته شود، اظهار کرد: مسئولان باید در نامگذاری رهبری تدبیر کنند، رهبری مدبرانه سال ها را نامگذاری می کند.
امام جمعه موقت فرمهین ادامه داد: حل مشکلات معیشتی، برطرف شدن مشکل اشتغال است، متاسفانه ارزش پول ملی کاسته شده است که با عملیاتی شدن رونق تولید این مسئله هم حل خواهد شد. وی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: شب نیمه شعبان، شب قدر دیگری است و هیچ روزی به عظمت نیمه شعبان نیست.
نعمتی نیا با اشاره به وظیفه منتظران امام زمان(عج)اظهار کرد: بزرگترین وظیفه منتظران آمادگی برای مقابله با زورگویان جهان است و خود را برای پنجه افکندن با ستمگران باید آماده کنند.
امام جمعه موقت فرمهین بیان کرد: معنای انتظار سکون نیست بلکه باید زمینه سازی برای ظهور موعود کنیم و جهان و نظام و خانواده را برای آمدن حضرت آماده کنیم.
وی ادامه داد: در هفته های اخیر سپاه از سوی استکبار تروریست خوانده شد، اگر هیستادگی در برابر ظلم و زورگویان نامش تروریست است همه ملت ایران تروریست است.
نعمتی نیا افزود: سپاه شجره طیبه در خط مقدم دفاع از انقلاب و نظام است و در همه صحنه ها حضور دارد، هیچ قدرتی توان مقابله با سپاه را ندارد.
امام جمعه موقت فرمهین با تشکر از حضور گروه های جهادی بسیج فراهان در مناطق سیل زده خواستار کمک های نقدی و غیر نقدی مردم به سیل زدگان شد.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir