داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اردوی عملی درس آمادگی دفاعی دانش آموزان در فراهان برگزار شد

نمایش خبر : 268 | تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1398
به گزارش فراهان خبر؛ اردوی عملی درس آمادگی دفاعی دانش آموزان در امامزاده ذلف آباد فراهان برگزار شد.
سرهنگ حسن رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت فراهان در گفتگو با فراهان خبر با بیان اینکه این اردوها با محوریت آشنایی با شهیدان، جنگ نوین، اطفاي حریق و آموزش هاي امداد و نجات برگزار می شود گفت: این اردوها با همکاري سپاه و آموزش و پرورش برگزار و تلاش بر ارتقاي کیفیت آموزش در درس آمادگی دفاعی است.
وي ابراز امیدواري کرد اهداف درس آمادگی دفاعی که تقویت روحیه سلحشوري، شجاعت و ایثارگري و فداکاري دانش آموزان است محقق شود.
رضایی مهمترین اهداف این اردو را انسجام بخشیدن به بخش هاي عملی درس آمادگی و دفاعی، افزایش مهارت هاي فردي و گروهی در دفاع نظامی و غیرنظامی، استفاده صحیح از ابزارهاي دفاعی در موقع بکارگیري، ایجاد علاقه و آمادگی دفاعی و حفظ و تداوم آن در زمینه هاي دفاع و مقاومت محلی عنوان کرد.
فرمانده بسیج ناحیه مقاومت فراهان اظهار کرد: نقش و اهمیت بسیج در دفاع از انقلاب اسلامی بر دوستان و حتی دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامی روشن است.
وی ادامه داد: بسیج آیینه افتخار انسانیت در مکتب عشق و عدالت و پرچم دار مبارزات حق طلبانه مستضعفان در مقابل مظاهر شوم و خفت بار استکبار جهانی است.
رضایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبري اظهار داشت: بسیج یکی از آیات قدرت الهی است که امام خمینی (ره) آن شخصیت بی نظیر تاریخ اسلام بعد ار ائمه اطهار (ع) فرمان تشکیل آن را صادر فرمودند. وي تفکر بسیجی را راهکار توسعه و پیشرفت کشور دانست و بر حضور بسیجیان در عرصه هاي علمی، فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir