داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

بیش از 5 میلیارد ریال کمک در طرح "اکرام ایتام و محسنین" در فراهان جمع‌آوری شد

نمایش خبر : 271 | تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1398
غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به اهمیت حمایت از محرومیان و نیازمندان گفت: کمیته امداد در راستای حمایت از محرومین و نیازمندان طرح های مختلفی را دارد که از جمله این طرح ها می توان به طرح اکرام ایتام و محسنین است.
وی با اشاره به اینکه 781 حامی شهرستان فراهان حمایت از 279 کودک مشمول طرح‌های «اکرام ایتام » و «محسنین» را عهده‌دار هستند، افزود: طی سال گذشته سه میلیارد و 268 میلیون ریال توسط حامیان ایتام و یک میلیارد و 926 هزار تومان توسط حامیان محسنین به کودکان مشمول این طرح کمک شده است.
حافظی کمال اظهار کرد: حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین علاوه بر پرداخت کمک های نقدی، برای رفع مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود نیز ماهیانه به شیوه‌های گوناگون اقدام می کنند.
رئیس کمیته امداد فراهان خاطر نشان کرد: کمک به ایتام و نیازمندان از دستورات دینی ما است که به آن تاکید فراوان شده است و ما نیز باید در این راستا کوشا باشیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد سه هزارو 38 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان هستند، گفت: از این تعداد دو هزارو 298 خانوار معیشت بگیر هستند و در سال گذشته پنج میلیارد و 208 میلیون تومان به حساب این خانوارها واریز شده است.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir