داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

زنانی که شوآف صلح طلبی می‌کنند اما جنگ طلب تمام عیار هستند/ خیانت آشکار «شیرین عبادی» به مردم ایران با حمایت از تحریم های آمریکا

نمایش خبر : 142 | تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1398

به گزارش فراهان خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تحریم‌های سفت و سختی که امریکا علیه کشورمان اعمال کرده است با حامیان مختلفی روبروست. از جمله حامیان این تحریم‌ها افرادی هستند که خود را وطن پرست و میهن دوست می نامند اما در عمل حامی و مشوق دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هستند و از راهبرد دولت ترامپ در تحریم مردم ایران برای فشار و براندازی حکومت جمهوری اسلامی حمایت و دفاع می کنند. این افراد در میان ضدانقلابیون کم نیستند و هر روز با اظهارنظرهایی اعلام حمایت خود را از تحریم آمریکا علیه کشورمان ابراز می کنند.

در ادامه به برخی از این موارد می پردازیم. 

تاکید شیرین عبادی بر تحریم مردم ایران
 
یکی از افرادی که این روزها شاهد وطن فروشی دوباره وی هستیم، شیرین عبادی است. فردی که به واسطه اعطای جایزه صلح نوبل وجهه ای برای خود دست و پا کرده است. «شیرین عبادی» از فعالان فمنیسم ضدانقلاب نیز هست که به نام حقوق بشر و حقوق زنان سعی می کند که اهداف ضدایرانی خود را اجرا کند. 
 
چندی پیش وی در ارتباط ویدئویی با پارلمان کانادا حمایت خود را از تحریم ملت ایران ابراز داشت. پاسخ برند جایزه صلح نوبل، شیرین عبادی فعال دروغین حقوق بشر به سوال نماینده مجلس کانادا درباره ایجاد کانال مالی اروپا با ایران برای مقابله با تحریم های دولت ترامپ در پارلمان کانادا این بود: « تهاتر (یا بارتر) ایران باید تنها محدود به غذا و دارو باشد».
 
 
البته به نظر می رسد جایزه صلح نوبل با جنگ افروزی ارتباط مستقیم داشته باشد. فرق نمی کند شیرین عبادی یا آنگ سان سوچی به اسم صلح علیه بشریت به عنوان یک ابزار مورد استفاده قرار می گیرند تا آمریکا و غرب به اهداف غیر دموکراتیک خود برسد. عبادی محصول گلخانه‌ای صنعت حقوق بشر غرب می‌باشد.
 
دختری که کشف حجاب کرده بود به مقاصد مادی خود رسید 
 
حساب توییتری «نشریه ایرانی-کانادایی» سه‌شنبه ۱۱ دسامبر در توییتی نوشت: «شاپرک شجری‌زاده در پارلمان کانادا خواستار اعمال تحریم علیه ایران به نام حقوق بشر شد.» این توییت برای جو همیشه ملتهب توییتر فارسی حکم جرقه به انبار باروت را داشت. عکس این توییت، از پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام، پرکاربرترین شبکه اجتماعی ایرانیان هم سردرآورد و موجی از محکومیت، ناسزا و ابراز تاسف نسبت به توئیت وی به راه افتاد.
 
شجری‌زاده گفت خواسته‌اش از دولت کانادا این است که در کنار مدافعان حقوق بشر بایستد. وقتی خبرنگاری از او نظرش را درباره تاثیر احتمالی تحریم مقامات ایرانی از سوی کانادا پرسید، پاسخ داد: «فشار بر دولت ایران به برقراری عدالت در دادگاه‌ها، آزادی فعالان و وکلای حقوق بشری کمک می‌کند و امیدوارم که هدف قرار دادن قضاتی که در این فهرست هستند به زندانیان کمک کند که وضعشان بهتر شود.»
 
 
شجری زاده از جمله زنانی بود که به اسم دختران خیابان انقلاب بر ضد حجاب یک عمل نمادین را به تحریک مسیح علینژاد انجام دادند اما خیلی خود به خارج از کشور رفت و با استفاده از همین موضوع تابعیت خود را گرفت و به قول بسیاری از کاربران توئیتر به عنوان کاسب ضدانقلاب شناخته شد. درواقع این افراد با نشان دادن این موضوع که بر ضد حجاب و انقلاب هستند کاسبی می کنند و به اهداف خود اعم از پناهندگی و زندگی در خارج از ایران می رسند. 
 
زنی که با حقوق زنان کاسبی می کند 
 
مسیح علینژاد هم از جمله افرادی بود که خواهان تحریم ایران شد. او در دیدار با «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا و رئیس سابق سازمان سیا خواستار تحریم سپاه و صداوسیما شد. 
 
 این نخستین بار است بود که یکی از مقامات ارشد دولت دونالد ترامپ به این شکل با یکی از افراد ضدانقلاب خارج نشین دیدار می کند. این دیدار به نوعی حمایت ضدانقلابیون از آمریکا در تحریم ایران را نیز گوش زده می کرد.
 
وی در ادعایی جالب توجه عنوان کرد: «در آستانه چهل سالگی جمهوری اسلامی بسیاری از ایرانیان جمهوری اسلامی را نمی خواهند؛ یک حکومت سکولار دموکرات میخواهند، و این صدا باید از طرف دولت های غربی به رسمیت شناخته بشود.» 
 
هر چند حضور حماسی ملت ایران در راهپمایی روز 22 بهمن سال 1397 که یکی از باشکوه ترین راهپیمایی های این روز بود بطلان و دروغ سخنان علینژاد را مشخص کرد.
 
علینژاد با ربع پهلوی هم دیدار کرد و همبستگی خود با سلطنت طلبان برای تلاش برای تغییر حکومت ایران را خواستار شد. حمایت وی از ربع پهلوی تناقض آشکار سخنان وی درباره یک حکومت دموکرات را به خوبی نشان می دهد. 
 
 
نامه 30 ضدانقلاب به ترامپ برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران
 
در دیماه سال 97  وبگاه شبکه آمریکایی «فاکس نیوز» در گزارشی اختصاصی از تلاش سرکردگان منافقین و برخی اعضای گروه‌های ضدانقلاب برای دیدار حضوری و یا حتی تماس تلفنی با «دونالد ترامپ» رییس جمهور منتخب آمریکا خبر داد. 
 
بنا بر این گزارش، ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های ضدانقلاب در نامه‌ای به ترامپ از وی خواسته‌اند ضمن تجدید نظر در توافق هسته‌ای، تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران وضع کند. 
 
در بخشی از این نامه آمده است: «در زمان مبارزات انتخاباتی شما، ما و میلیون‌ها ایرانی هم‌عقیده در اعتراض صریح شما به توافق اتمی اوباما رییس جمهور کنونی با جمهوری اسلامی ایران بودیم. صمیمانه امیدواریم که با انتخاب دولت جدید و کنگره برای اولین بار فرصتی برای بازنگری نسبت به عواقب فاجعه‌بار این توافق و اجرای تعهدی که به رای دهندگان در این زمینه داده شد، فراهم شود.»
 
سیاوش صفوی، احمدی باطبی، مجید محمدی، امیرحسین اعتمادی و شماری دیگر از افرادی که پیشتر هم از کنگره آمریکا خواسته بودند تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران وضع کند، از امضاکنندگان این نامه بودند. 
 
 
تاکید لیدر یکی از موسسات ضدانقلاب به تحریم و جنگ علیه ایران
 
مریم معمار صادقی مدیر موسسه ضدانقلاب توانا در نشستی که در آن ضدانقلابیون دیگر مانند رامین جهانبگلو حضور داشت، از تحریم و جنگ علیه کشورمان حمایت کرد. جوهره سخنرانی صادقی این است که : «صلح به خودیِ خود بی ارزشی است و صرفاً ابزاری است برای دستیابی به آزادی (با تعریف ایشان)!»
 
وی میگوید وقتی مردم کوزوو بمباران میشدند، روی سقف ساختمان رفته و خوشحالی میکردند!
 
 
این فرد ضدانقلاب در موضوعی قابل تامل و غیرمنطقی بیان می کند که برخی از افراد در سویه هستند که با پلاکاردهایی از دنیا دعوت می کنند که به کشور حمله بکنند زیرا بر این باورند که جنگ می تواند زندگی آنان را بهتر کند! وی بیان می کند این به معنی عدم صلح دوستی این افراد نیست بلکه آنان برای اینکه طالب صلح هستند دنیا (غرب) را به حمله نظامی به کشورمان دعوت می کنند!
 
وی عملاً ایران را با سوریه، رواندا، کره شمالی و... مقایسه میکند و نسخه اش حمله نظامی به ایران است.
 
 
لابد با این استدلال غیر منطقی مضحکانه مردم ایران و کشورهایی که در لیبرالیسم در آن وجود ندارد نیز باید به پشت بام برویم و بمبهای آزادی بخش آمریکا که سمت مان می آید را در آغوش بگیرند!
 
انتهای پیام/ح 
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir