داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

مقاومت تنها راه شکست دشمن در جنگ اقتصادی است

نمایش خبر : 277 | تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1398
به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به آثار روزه گفت: روزه در برخی از آیات قرآن به معنای صبر تفسیر شده است و صبر یکی از آثار روزه داری است.
وی افزود: صبر تنها به معنای منفعل بودن نیست بلکه صبر به معنای مقاومت در برابر سختی ها است.
فیض کرمیان اظهار کرد: صبر و مقاومت باید سبب تحرک و جوشش شود و صبوری در برابر مشکلات به این معنی است که با مقاومت و حرکت بر مشکلات غلبه کنیم.
امام جمعه فرمهین با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب هم تنها راه غلبه بر مشکلات اقتصادی بیان کردند، گفت: باید در برابر مشکلات، مقاومت، حرکت روبه جلو و جهادی داشته باشیم و مقاومت به این معنا سبب پیروزی می شود.
وی با بیان اینکه مقابل جنگ اقتصادی دشمن آرایش جنگی بگیریم، اظهار کرد: ناکامی دشمن در جنگ نظامی و فرهنگی موجب شد تا دشمن با حربه اقتصادی وارد جنگ علیه کشور ما شود و وظیفه همه ما در جنگ اقتصادی این است که آرایش جنگی بگیریم.
فیض کرمیان با بیان اینکه در جنگ اقتصادی همه باید یکدیگر را یاری کنند، افزود: با آرایش جنگی در خانواده، واحدهای تولیدی، روستا، شهرستان و ...بر مشکلات اقتصادی فائق می آیم و برای گام دوم انقلاب آماده می شویم.
امام جمعه فرمهین بیان کرد: امروز در این شرایط نباید در فکر آمال و آرزوها باشیم، همه باید کمر همت ببندند و به مقابله با دشمن در جنگ اقتصادی برویم.
 
وی گفت: با توانمند سازی، ایستادگی و مقاومت می توان بزرگترین اقتصاد منطقه را ساخت و یک بار دیگر با همت، عزم و اراده به پیروزی و قله اقتصاد منطقه می رسیم.
وی با اشاره به صحبت های روز گذشته مقامات آمریکایی اظهار کرد: البته دشمن وقتی اراده ملت ایران  و موضع مقتدرانه ما در برجام را دید موجب شد تا عقب نشینی کند.
فیض کرمیان خاطر نشان کرد: علی رغم همه مشکلات با پیروی از رهبری و عمل به اقتصاد مقاومتی و کار جهادگرانه در جنگ اقتصادی هم پیروز میدان هستیم.
امام جمعه فرمهین با اشاره به مناجات با خدا در ماه رمضان خاطر نشان کرد: روزه، دعا، راز و نیاز با خداوند و سایر عبادات در این ماه، موجب رشد معنوی شده و غنیمت شمردن این فرصت مبارک، انسان را به مقام قرب الهی می رساند.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir