داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

فعالیت 21 هیات ورزشی در فراهان/استخر ورزشی فراهان شهریور ماه امسال بهره برداری می شود

نمایش خبر : 261 | تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1398
محمد غلامحسینی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به هیات های ورزشی فعال در شهرستان گفت: 21 هیات ورزشی در سطح شهرستان فراهان فعالیت می کنند که امیدواریم در سال جاری فعالیت این هیات ها بیشتر شود.
وی افزود: در سال 97 بیش از 1150 نفر ورزشکار زن و مرد در شهرستان ساماندهی شده و امیدواریم با برنامه ریزی مناسب در سال 98 و حمایت مسئولین پیشرفت قابل توجهی در این بخش را داشته باشیم.
غلامحسینی از مشکلات ورزش شهرستان فراهان گفت و تصریح کرد :کمک هایی از سوی مسئولان به هیات های ورزشی صورت پذیرفته است و امیدواریم این کمک ها ادامه دار باشد، متاسفانه اسپانسر حوزه ورزش در این شهرستان وجود ندارد و اکثر اسپانسر ها وقت و هزینه بیشتری در بخش درمان صرف می کنند و به ورزش روی خوش نشان نمی دهند که این موضوع نیازمند فرهنگ سازی و حمایت و پیگیری های جدی از سوی مسئولان را می طلبد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان با بیان این که ۸ خانه ورزش روستایی در این شهرستان راه اندازی شده است، افزود : با مساعدت اداره کل وکمک دهیاران ۷ خانه ورزش تجهیز و راه اندازی شده که متاسفانه خانه ورزش مجدآباد کهنه بعلت نداشتن مکان مورد نیاز هنوز راه اندازی نشده است، با تجهیز و راه اندازی این خانه های ورزشی در سطح روستاها تحولی در ورزش شهرستان ایجاد شده است که نوید بخش درخشش استعداد های ورزشی است.
وی با اشاره به تعامل مناسب آموزش و پرورش شهرستان با اداره ورزش گفت: این تعامل و مجوز حضور مربیان شهرستان در مدارس سبب استعدادیابی دانش آموزان فراهانی در رشته های مختلف ورزشی می شود.
غلامحسینی از مهمترین برنامه های ورزش در سال جاری خبر داد و گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی مهارتهای زندگی، برگزاری جشنواره های فرهنگی ورزشی همگانی و روستایی، اعزام به مسابقات استانی ،برگزاری مسابقات بومی و محلی، برگزاری همایش پیاده روی صبح و نشاط که برای دومین سال متوالی در فراهان برگزار می شود از جمله برنامه های فرهنگی و ورزشی می باشد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان بیان کرد: این شهرستان دارای یک زمین چمن طبیعی و 2 سالن ورزشی در شهر فرمهی ، یک سالن در خنجین و یک سالن در تلخاب می باشد و پروژه های متعددی از جمله پروژه روستای دستجان، پروژه زمین چمن مصنوعی امیر آباد، تکمیل رختکن زمین چمن طبیعی مجموعه امیرکبیر فراهان، پروژه عظیم سالن های ورزشی تخصصی، ساختمان اداری و خانه جوان این شهرستان را نام برد که امید است با مساعدت اداره کل ورزش استان، فرمانداری و نماینده مردم در مجلس با تخصیص اعتبار به زودی به اتمام برسند.
وی از پیشرفت 80 درصدی استخر خیرساز شهر فرمهین خبر داد و تاکید کرد: استخر شهرستان فراهان، فارغ از اعتبارات ملی و استانی به همت خیر شهرستان شهریور ماه امسال به اتمام می رسد و از این پروژه بهره برداری می شود.
غلامحسینی نبود خوابگاه برای میزبانی مسابقات گفت: در سال 97 این شهرستان میزبان تنها سه رویداد استانی بوده است که با همکاری آموزش و پرورش خوابگاه تامین شده و این میزبانی ها می تواند با امکانات مناسب از جمله احداث خوابگاه افزون شده و حتی میزبانی مسابقات کشوری را انجام دهیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان خاطر نشان کرد: علی رغم اینکه اداره ورزس و جوانان شهرستان فراهان در ورزش و حوزه جوانان با رویکرد مناسب و مثبتی پا به میدان های مختلف گذاشته است ولی در امر نظارت ،بازرسی و اطلاع رسانی و حضور در سطح شهر ها و روستا ها بعلت نداشتن وسیله نقلیه با مشکلات عدیده ای مواجه است.
انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir