داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

دشمن تاب ایستادگی در برابر انقلاب را ندارد/روز به روز بر اقتدار و عزت ایران اسلامی افزوده می‌شود

نمایش خبر : 432 | تاریخ انتشار : 3 خرداد 1398
به گزارش فراهان خبر، به مناسبت سوم خداد و حماسه آزاد سازی خرمشهر، همایش پیشکسوتان و رزمندگان دفاع مقدس در فراهان با حضور جانشین سپاه روح الله استان مرکزی برگزار شد.
سرهنگ گلشن زاده، جانشین سپاه روح الله استان مرکزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر حماسه خرمشهر گفت: مسئولان باید بدانند که انقلاب اسلامی نقطه آغاز حرکت جهانی اسلام زیر پرچم حضرت حجت(عج) است.
وی افزود: به فرموده امام(ره)؛ «حفظ اسلام از اوجب واجبات است» اما متاسفانه در کشور ما برخی هنوز به این سخن امام(ره) عمل نمی کنند و چوب لای چرخ انقلاب می گذارند.
گلشن زاده اظهار کرد: علامه زکزاکی در خاطراتش بیان می کند که تا قبل از انقلاب مسلک من مشخص نبود اما از زمانی که به ایران آمدم، مسلک امام(ره) را انتخاب کردم و شیعه اثنی عشری شدم.
جانشین سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: شیخ زاکزاکی از زمانی که مرید امام(ره) شد، شروع به تربیت شیعه کرد و در آن سوی مرزها 4/5 میلیون شیعه را گرد هم جمع می کند و لرزه بر اندام دشمنان اسلام می اندازد و دشمنان اسلام و انقلاب شیخ زکزاکی و فرزندانش و یارانش را به شهادت می رسانند.
وی افزود: در آفریقا شیعیانی معنای سخن امام(ره) را به درستی دریافت می کنند اما در کشور خوردمان برخی به فرمایش امام|(ره) عمل نمی کنند اما این افراد هوشیار باشند که که هر کسی با این انقلاب درافتاد به درک واصل شده است.
گلشن زاده اظهار کرد: دشمن تاب ایستادگی در برابر انقلاب را ندارد، جنگ ما با دشمن جنگ حق و باطل است و دشمن در برابر حق تاب ایستادگیی ندارد و روز به رو بر عزت و اقتدار ما افزوده می شود.
جانشین سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: از ابتدای انقلاب اسلامی دشمنان انقلاب اسلامی با تروز شخصیت ها و جنگ تحمیلی و هم اکنون با جنگ اقتصادی به دنبال ضربه به انقلاب اسلامی بوده است اما با مقاومت و اراده مردم ناکام مانده است.
وی خاطر نشان کرد: در حماسه خرمشهر مقاومت و ایستادگی رمز پیروزی بود، در خرمشهر جنگ تن به تن نبود بلکه نبرد رزمندگان ما با تانک های دشمن بود و شهید فهمیده ها جان خود را برای نابودی تانک های دشمن فدا کردند و با مقاومت حماسه خرمشهر جاویدان شد.
 

 

 

 

 

 انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی