داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

حضور مردم فراهان در راهپیمایی روز قدس + عکس

نمایش خبر : 158 | تاریخ انتشار : 10 خرداد 1398
به گزارش فراهان خبر؛ امروز مردم سراسر کشور فوج فوج خود را به صحنه حضور می رساند، از شهرستان گرفته تا شهر، روستا، بخش، دهستان آمدند تا با زبان روزه فریاد آزادی سرزمین فلسطین را سر بدهند.
فراهان نیز از این سیل خروشان جدا نبود، مردم از هر جای مرکز فراهان خود را به گلزار شهدای گمنام فرمهین می‌ رساند، فرمهین دریایی شده بود خروشان که می‌خواست در اقیانوس اندیشه امام راحل(ره) این ترسیم کننده روز جهانی قدس، حل شود.
مردم با بصیرت فراهان همراه دیگر هم استانی های خود بار دیگر در روز جهانی قدس با حضور دشمن‌شکن خود ضمن ‌‌تجدید میثاق ‌با آرمان های امام(ره) و شهیدان راه استقلال و آزادی و دفاع مقدس، بیعتی دوباره با ولی فقیه و آگاه زمان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) صحنه‌هایی از شور و غیرت و آزادگی آفریدند.
امروز جای جای 6 نقطه برگزاری راهپیمایی در فراهان پر از شور و شعف و هیجان آمیخته با عشق است و همه آمده اند تا بگویند، وحدت رمز پیروزی است، با انسجام می توان در برابر رژیم اشغالگر ایستاد.
در راهیپمایی امروز قشرهای مختلف مردم، زن و مردم، پیر و جوان، کودک و نوجوان حضور داشتند و با حضور خود اعلام کردند تا پای جان برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستادگی خواهیم کرد.
فریاد «مرگ بر اسرائیل» در جوار گلزار شهدای گمنام  طنین‌انداز شده است، ججمعیت هم اکنون مهمان لاله ها شدند، پخش آهنگ های حماسی روز قدس از بلندگوی شور مردم را دوچندان می کند.
راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در فراهان با حضور باشکوه مردم ولایتمدار، علما، مسئولان استانی، جامعه فرهنگیان و سایر اقشار مختلف مردم آغاز شد.
جمعیت انبوهی درحال راهپیمایی هستند و در کنار فریاد برای آزادی قدس، خشم و انزجار خود را از سیاست‌های غیرانسانی اسرائیل و استکبار جهانی اعلام کردند.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


فلسطین و قدس را در معامله آمریکا با سلاطین عربی تنها نخواهند بود 
حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در حاشیه راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: حضور حماسی مردم انقلابی ایران موجب شکست توطئه معامله قرن آمریکا و برخی کشورهای منطقه است.
وی افزود: دشمنان جهان اسلام می خواهند به کلی مساله فلسطین را به دست فراموشی بسپارند ولی امام خمینی (ره) با نامگذاری روزی به نام قدس آن را برای همیشه در جهان زنده نگه داشت.
فیض کرمیان اظهار کرد: امروز نیز مردم به خوبی آگاهی و بصیرت خود را به نمایش گذاشتند و به جهانیان ثابت کردند که گفتمان انقلاب ایران همواره از پشتوانه مردمی برخوردار است.
امام جمعه فرمهین با اشاره ملت ایران از مسلمانان فلسطینی ادامه داد: خواب آشفته آمریکایی ها مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس تعبیر نخواهد شد و ملت ایران فلسطین و قدس را در معامله آمریکا با حکام عربی تنها نخواهند گذاشت.
قدس غصب شده باید به آغوش اسلام بازگردد 
سرهنگ حسین رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت فراهان گفت: همه مسلمانان در این روز بزرگ حضور پیدا کردند، انقلاب اسلامی در طول حیات خود ذره ای از آرمان ها و حقوق فلسطینیان غفلت نکرده و همچنان از آنان حمایت می کند.
وی افزود: روز قدس امسال روز نه به معامله قرن است روزی که تمام ملت ایران از هر قشر و مذهبی با مشت های گره کرده خود آمدند تا جواب یاوه گویی دشمنان نظام و انقلاب را بدهند.
رضایی اظهار کرد: فلسطین غضب شده باید به آغوش اسلام برگرد، رژیم صهیونیستی به عنوان غده سرطانی در دل جوامع اسلامی، در نهایت ضعف قرار گرفته و تابوی شکست ناپذیر بودن این رژیم از بین رفته است.
فرمانده ناحیه فراهان ادامه داد: بیت المقدس متعلق به فلسطینیان است و اینکه رییس جمهور آمریکا وعده اعطای بخشی از سرزمین مسلمانان را به صهیونیست ها داده، سخن بیهوده ای است.
وی با اشاره به تحریم های آمریکا و فشار مضاعف به مردم شریف ایران خاطر نشان کرد: آمریکا که به خیال خام خود می خواهد حمایت مردم ما را از نظامشان کمرنگ جلوه دهد و به اصطلاح مردم را به نوعی رودروی نظام جمهوری اسلامی قرار دهند اما دشمنان بداند این آرزو را باید به گور ببرند زیرا آنها نه مردم ایران را خوب شناخته اند و نه رهبری نظام را.
راهپیمایی به پایان خود نزدیک شد، مردم فراهان که و دست در دست هم در حمایت از آزادی قدس شریف شعار دادند حال برای ادای فریضه نماز جمعه شیعیان رهسپار مسجد جامع شهر می شوند.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir