داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

بیانیه سپاه ناحیه مقاومت بسیج فراهان به مناسبت روز قدس

نمایش خبر : 120 | تاریخ انتشار : 10 خرداد 1398
به گزارش فراهان خبر؛ سپاه ناحیه مقاومت بسیج فراهان در بیانیه‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس، این رویداد عظیم را جلوه ای روشن از بصیرت، آگاهی و بیداری انقلابی امت اسلام و طلیعه زوال و نابودی رژیم جعلی و غاصب اسرائیل دانست.
متن این بیانیه به شرح زیر است :
بسم ا... الرحمن الرحیم
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در هر سال، تجلی خشم مقدس همه مستضعفان و آزادی خواهان جهان علیه رژیم غاصب، کودک کش و پلید صهیونیستی، تحت عنوان «روز جهانی قدس» است.
روز جهانی قدس، تدبیری حکیمانه از سوی آن رهبر و پیر سفر کرده ما، حضرت روح ا... ، امام خمینی(ره) است که هر سال خواب جهانخواران، مستکبران، سرکشان، غاصبان و شیاطین عالم را آشفته ساخته و آحاد امت اسلام، مستضعفان و مظلومین جهان را به میدان مبارزه و برائت ار غاصبان صهیونیستی، می کشاند!
روز جهانی قدس، در حقیقت روز عظمت اسلام و اتحاد مقدس مسلمین بر علیه غده سرطانی رژیم غاصب صهیونیستی و شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار است.
روز قدس، جلوه ای روشن از بصیرت، آگاهی و بیداری انقلابی امت اسلام و طلیعه زوال و نابودی رژیم جعلی و غاصب اسرائیل است.
بر این اساس، سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فراهان ، ضمن اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین و ابراز برائت از رژیم جعلی صهیونیستی و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه-اش به ویژه مثلث شیطانی آمریکا، اسرائیل و دولت‌های مرتجع عربی منطقه، یگانه راه نجات و آزادی قدس شریف، اولین قبله مسلمانان جهان را همانا خداباوری، بصیرت محوری، ظلم ستیزی، استقامت و پایداری در رویارویی همه جانبه با توطئه های ننگین دشمن خبیث و منفور صهیونیستی در منطقه و وحدت و اتحاد امت اسلامی و جمیع آزادیخواهان عالم می داند.
 در همین راستا پاسداران، بسیجیان و سربازان جان برکف سپاه فراهان ، ضمن حضور حداکثری در راه پیمایی روز جهانی قدس، از آحاد امت اسلامی و آزادیخواهان جهان برای حضور دشمن شکن و حماسی خود در این راه پیمایی عظیم دعوت به عمل آورده تا امسال نیز همچون سال های گذشته، توطئه ها و ترفندهای غاصبان صهیونیستی و اربابان آمریکائی اش، خصوصا مکر و تزویر شیطانی شان تحت عنوان «معامله قرن» که با هدف نابودی و محو فلسطین و آرمان قدس شریف طراحی شده است، محکوم به شکست و نابودی گردد.
بی تردید اتحاد، مقاومت و بصیرت امت اسلامی، در آینده ای نه چندان دور ، قدس شریف، این پاره تن اسلام را از چنگال غاصبان صهیونیستی رهایی بخشیده و این فرمایش حکیمانه ی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» را تحقق یافته خواهد دید که فرمودند: «اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید.»
به یقین حضور پر صلابت آحاد امت اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال، اضمحلال و نابودی رژیم جلاد صهیونیستی را نزدیک تر ساخته و قدس شریف و سرزمین تاریخی فلسطین را به آغوش جهان اسلام باز خواهد گرداند. « فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ » ۹ خرداد ۱۳۹۸ – ۲۴ رمضان ۱۴۴۰
 
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir