داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

امام خمینی(ره) الگوی ساده زیستی مسئولان نظام است

نمایش خبر : 112 | تاریخ انتشار : 13 خرداد 1398
به گزارش فراهان خبر؛ مراسم گراميداشت سي امين سالگرد ملكوتي امام خميني(ره) در مسجد جامع فرمهين با حضور اقشار مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
حجت الاسلام فيض كرميان در اين مراسم با اشاره به ويژگي هاي شخصيتي امام(ره) گفت: امام(ره)؛ احياگر تفكر ديني با ايمان راسخ و توكل به خدا در مقابل حكومت ظالمان يستاد و حكومت اسلامي تشكيل داد.
وي افزود: امام(ره) با تكيه بر ايمان خدا و وعده هاي الهي در مسير حق، يك تنه در برابر ابرقدرت ها ايستاد و گامي كه امام(ره) در اين مسير برداشت براي رضاي خدا بود.
فيض كرميان اظهار كرد: امام(ره) در مسير ذره اي شك و ترديد نداشت و از اول مبارزاتش در برابر مامون هاي زمانه با صلابت ايستاد و سيلس محكمي به آن ها زد و اين نشان است از پيوند محكم و ناگسستني او با پروردگار بود.
امام جمعه فرمهين اظهار كرد: به فرمايش امام صادق(ع)؛ «هر كه رابطه خود را با خدايش اصلاح كند، خدا رابطه او را با بندگانش اصلاح مي كند، امام(ره) هم به همين روايت عمل كرد.
وي ادامه داد: امام(ره) در پرتو ايمان واقعي و عملي به خدا بر نفس خود غلبه كرد و اين راز محبوبيت امام خميني(ره) است.
فيض كرميان بيان كرد: امام(ره) در همه مسائل با صلابت خود خدامحوری را برای مردم تبیین کرد و شعار ما می‌توانیم را گفت و در بحث مسائل اقتصادی خودشان با ساده زیستی که داشتند یک الگوی به تمام معنا بودند.
وي ادامه داد: یکی از بارزترین ویژگی‌های شخصیتی حضرت امام خمینی (ره)، ساده‌زیستی ایشان است. بطوری که ایشان در تمام طول عمر شریفشان چه در زمان مبارزه و چه در دوران رهبری نظام، دست از ساده‌زیستی برنداشتند.
امام جمعه فرمهين گفت: بدون شک الگوی ساده‌زیستی حضرت امام(ره) برای مسئولان نظام اسلامی یک توصیه نیست بلکه یک ضرورت است.

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهاي پيام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir