تشکیل قرارگاه نهضت جهش تولید در اولویت کار سپاه و بسیج قرار داد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: بسیج باید در تمام صحنه ها تهدیدها را تبدیل به فرصت کنند و با هسته های جهادی خودجوش و تپنده و تولید، اشتغال و وضعیت معیشتی مردم را بهبود ببخشد.

 سرهنگ حسین رضایی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: بسیج باید در تمام صحنه ها تهدیدها را تبدیل به فرصت کنند و با هسته های جهادی خودجوش و تپنده و تولید، اشتغال و وضعیت معیشتی مردم را بهبود ببخشد.

وی با اشاره به شعار سال افزود: جهش تولید باید تغییر محسوس در زندگی مردم ایجاد کند، جهش تولید راهکاری اساسی برای برون‌رفت از گرفتاری‌های اقتصادی است و به گفته رهبری معظم انقلاب؛ «جهش تولید باید تغییر محسوس در زندگی مردم ایجاد کند».

رضایی تشکیل ستاد نهضت جهش تولید در شهرستان را از الزامات تحقق شعار سال دانست و گفت: مسئولان شهرستانی باید عملیاتی شدن شعار سال را جدی بگیرند، امسال تشکیل قرارگاه نهضت جهش تولید در اولویت کار سپاه و بسیج قرار داد، همه سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، تولیدکنندگان و اصناف باید در مسیر تحقق شعار سال یعنی «جهش تولید» حرکت کنند و توفیق در این راه با همکاری و همراهی همه ی اقشار میسر می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان اظهار کرد: شهرستان فراهان با ۱۰۳ هزار هکتار اراضی کشاورزی و ۱۶۵ واحد دامداری و با ایجاد نوآوری و فراهم کردن زیرساخت و وسعت بخشیدن به دامنه این بخش از ظرفیت‌های عظیم در شهرستان شرایطی را فراهم می کند تا ضمن تحقق این شعار رهبری، مردم فراهان بتوانند افزایش تولید را در زندگی خودشان‌ لمس کنند و زندگی و معاش آن‌ها بهتر شود.

وی بیان کرد: ۶ هزار و ۲۰۰ کشاورز و دامدار فراهانی در شهرستان جواز فعالیت دارند، عدم بنیه مالی، کمبود ماشین آلات کشاورزی و نبود تسهیلات ارزان قیمت از جمله مشکلات این کشاورزان و دامداران است.

رضایی گفت: جهش در تولید نهضتی کشوری است که ما با نگاه بسیجی، ساز و کار مشخص در مسیر افزایش تولید و تلاش مردم همیشه در صحنه فراهان به جهش در این بخش خواهیم رسید.

وی خاطر نشان کرد: مجموعه های انقلابی باید تلاش خود را چند برابر کنند تا بر مشکلات کشور فائق بیایم چنانچه ملت ایران در دوره هایی مانند انقلاب، دفاع مقدس و معضل ویروس کرونا وحدت اسلامی خود را به نمایش گذاشتند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 7 =