بازار روند با ثبات خود را سپری می‌کند

سرپرست فرمانداری فراهان گفت: طبق بررسی که امروز صورت گرفت مشخص شد، افزایش قیمتی در کالا‌ها وجود ندارد و بازار روند با ثبات خود را سپری می‌کند.

به گزارش فراهان خبر؛ سرپرست فرمانداری فراهان به همراه روسای اتاق اصناف، صنعت و معدن و تجارت، دامپزشکی و بهداشت شهرستان در بازدید سرزده از بازار از مغازه‌های مختلف و فروشگا‌های کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم در شهرستان فراهان دیدن کردند و با فروشندگان و خریداران در خصوص قیمت‌ها هم صحبت شدند.

خزائی پور، سرپرست فرمانداری شهرستان فراهان در جریان سرکشی از بازار این شهرستان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: ستاد تنظیم بازار در شهرستان فعال است و با فروشندگان متخلف و گرانفروشان برخورد می‌شود.

وی افزود: طبق بررسی که امروز صورت گرفت مشخص شد، افزایش قیمتی در کالا‌ها وجود ندارد و بازار روند با ثبات خود را سپری می‌کند.

فرماندار فراهان افزایش کالا‌ها و رصد لحظه‌ای بازار را از مصوبات اخیر شورای تأمین استان مرکزی دانست و بیان کرد: بنا بر مصوبه جلسه ستاد تنظیم بازار استان مرکزی، مقرر شد برای مقابله با افزایش خودسرانه قیمت‌ها دستگاه‌های مسئول مانند اتاق‌های اصناف در سراسر استان، اداره کل تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت و معدن و تجارت با تشکیل تیم‌های مشترک نسبت به بررسی بازار اقدام کنند.

وی گفت:با اطلاع‌سانی گسترده به تمام کسانی که فروشنده کالا و ارائه‌دهنده خدمات هستند اعلام می شود، نباید هیچ‌گونه افزایش قیمت را داشته باشند، و با عرضه مستقیم و مداوم محصولات خللی در این رابطه وارد نشود و مردم با نظارت و با اطلاع‌رسانی خود در مورد تخلفات احتمالی کمک کنند.

خزائی پور گفت: با توجه به ذخیره بسیار خوب در رابطه با کالا‌های اساسی هیچ نگرانی در عرضه کالا‌های اساسی در چند ماه آینده نیست و اگر هم بحث احتکار پیش بیاید قطعاً با جدیت با آن مقابله شود.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =