اجرای طرح هر کارمند حامی یک یتیم در فراهان/۲۸۲ یتیم زیر چتر حمایت کمیته امداد فراهان

رئیس کمیته امداد فراهان از اجرای طرح هر کارمند حامی یک یتیم به منظور حمایت از ایتام تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

غلامرضا حافظ‌کمال رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر از اجرای طرح هر کارمند حامی یک یتیم به منظور حمایت از ایتام تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

حافظ کمال با اشاره به ترویج سنت حسنه احسان و نیکوکاری با رویکرد حامی شدن ایتام در کارمندان ادارات شهرستان با شعار «هرکارمند حامی یک یتیم» و در دانش آموزان مدارس با شعار «هرکلاس حامی یک یتیم»، گفت: ایتام موفق، قطع کننده نسل فقر در خانواده هستند و قطعاً ایتامی که توانمند بوده و به فردی موفق تبدیل شود، خانواده خود را هم حمایت خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه فردی که در این شرایط اقتصادی احساس وظیفه کرده و حامی ایتام شده، روح بزرگی دارد و می تواند در آینده نیز کار‌های بزرگی در خدمت به خلق خدا انجام دهد، ادامه داد: در همین راستا با مراجعه همکاران کمیته امداد به ادارات، ۴۳ حامی ارجمند در روز چهارشنبه مورخه ۲۷/۹/۱۳۹۸ جذب شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه ۲۸۲ نفر فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فراهان قرار دارند، تصریح کرد: طرح اکرام ایتام و محسنین از جمله طرح‌های حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد است که بر اساس آن خیران می توانند با پرداخت ماهیانه هر مبلغی که در توان دارند، حمایت یک یا چند یتیم را عهده دار شوند.

حافظ کمال خاطرنشان کرد: متقاضیان نیکوکار می توانند با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و یا از طریق تماس با تلفن ۰۸۶۳۳۷۲۳۹۵۲ و ۰۸۶۳۳۷۲۳۳۸۳ بنام حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) فراهان و یا مراجعه حضوری به کمیته امداد فرمهین و مراکز نیکوکاری شهر‌های خنجین و تلخاب، حمایت ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند زیر حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان را عهده دار شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =