استمرار انقلاب در گرو عمل به وظیفه یک منتظر واقعی است

امام جمعه فرمهین با بیان اینکه استمرار انقلاب در گرو عمل به وظيفه يك منتظر واقعی است، گفت: در سال ۵۷ شاهد برقراری نظام جمهوری اسلامی بودیم و امروز باید این نظام را تا تا نابودی استکبار، پیروزی جهان اسلام و سپردن پرچم به دست امام عصر(عج) دوام بخشیم و ادامه بدهیم.

به گزارش فراهان خبر؛ همزمان با اولین روز از دهه فجر، مسئولان شهرستان فراهان برای تجدید بیعت با آرمان های امام(ره) در بیعت امام جمعه شهر فرمهین حضور یافتند.

حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در این دیدار ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، گفت: پیدایش انقلاب و استمرار آن باید همواره مورد توجه مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه استمرار انقلاب در گرو عمل به وظیفه یک منتظر واقعی است، افزود: در سال ۵۷ شاهد برقراری نظام جمهوری اسلامی بودیم و امروز باید این نظام را تا نابودی استکبار، پیروزی جهان اسلام و سپردن پرچم به دست امام عصر(عج) دوام بخشیم و ادامه دهیم.

فیض کرمیان اظهار کرد: مومن باید تا ظهور حضرت مهدی(عج) در جهاد و تلاش باشد و همان گونه که پدران و مادران ما در سال ۵۷ انقلابی بودند، انقلابی باشیم و رهبری معظم انقلاب هم به این مسئله تاکید داشتند و فرمودند؛ من انقلابی هستم.

امام جمعه فرمهین ادامه داد: انقلابی بودن یعنی مبارزه با نفس و جنود شیطانی و این روحیه با توسل و اطاعت از فرامین رهبری و تزکیه نفس حاصل می شود.

در ادامه خزائی پور، فرماندار فراهان ضمن اشاره به گرامیداشت دهه فجر و برنامه شاخص این ایام گفت: مسئولان در برنامه های مردمی ایام الله دهه فجر حضور پیدا کنند.

وی افزود: با توجه به نزدیکی انتخابات، مسئولان در راستای جلب اعتماد مردم برای حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات به هیچ وجه از کاندیدای انتخاباتی جانبداری نکنند و ملاحظات را در نظر بگیرند تا شائبه ی در این مورد ایجاد نشود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =